Tag: sylwetka

sylwetka

Podczas wybierania akcesoriów sportowych dobrzej jest kierować się ich jakością

Podczas wybierania akcesoriów sportowych dobrzej jest kierować się ich jakością
Ktoś bardzo mądry powiedział kiedyś, że sport to samo zdrowie. Ciężko odnaleźć sensownie rozumującą osobę, która nie zgodzi się z tym poglądem. Naturalnie nie w każdym przypadku sport, szczególnie zawodowy, jest całkowicie bezpieczny, lecz zasadniczo osoba, która uprawia sport żyje lepiej, aniżeli człowiek, który najzupełniej nie dba o swoją aktywność fizyczną. Trudno myśleć, że taki człowiek poradzi sobie z tym, aby żyć bardzo długo, szczęśliwie, no i przede wszystkim w zdrowiu. Jednakże spokojna głowa – w żadnym razie nie jest za późno na poczynienie zmian.
By admin 13 stycznia 2019 Off

Jak należy zrzucać wagę kilogramy aby osiągać znakomite efekty

Jak należy zrzucać wagę kilogramy aby osiągać znakomite efekty
Człowiek pragnie wreszcie schudnąć, ale jednocześnie nie bardzo marzy o częstych ćwiczeniach, przejściu na dietę odchudzająca, itp. Cóż, tacy właśnie są ludzie! Jednak na całe szczęście to za duża generalizacja. Jak najbardziej są osoby, które dobrze wiedzą, że bez cienia wątpliwości można zrzucić wagę, ale nie będzie to realne, jeżeli tryb życia nie zostanie znacząco zmieniony. W przeważającej większości przypadków my sami jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie zbędne kilogramy. Zwalanie całej winy na geny nie jest mądre. Wystarczy zresztą porównać aktualnych nastolatków z takimi, którzy zamieszkiwali nasz kraj powiedzmy 40 lat temu.
By admin 10 grudnia 2018 Off

Piekna sylwetka jest Postaraj się o zdrową figurę

Piekna sylwetka jest Postaraj się o zdrową figurę
Współczesny tryb życia jest bardzo szkodliwy dla naszego samopoczucia. Należy rozpocząć od tego, że za dużo czasu jesteśmy w pracy. Bardzo często również zgadzamy się na dodatkowe godziny, chcąc uczynić jak najlepsze wrażenie na naszym naczelniku. W efekcie, przychodzimy do domu zmęczeni i rozdrażnieni, co nie ma dobrego wpływu na nasze samopoczucie oraz związki z rodziną. Miewamy kłopoty z zasypianiem i szybko łapiemy różnego rodzaju choroby. Nasze ciało wysyła nam różne sygnały alarmowe, które my ciągle bagatelizujemy.
By admin 21 września 2018 Off

Kupujemy sprzęt do ćwiczeń przez Internet

Kupujemy sprzęt do ćwiczeń przez Internet
Nareszcie nastała upragniona wiosna, a razem z nią słoneczne dni. Już za niedługo będzie lato i okryje cały kraj falą upałów. Skwarne dni w lecie najlepiej się spędza nad jeziorem. Ale gdy zerkniemy na to, co się stało z naszym ciałem w ciągu długich zimowych miesięcy, to mamy chęć uciec jak najdalej.
By admin 21 września 2018 Off