Doradztwo prawne dla działalności

Kancelaria prawna LEXPERTS jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka, która specjalizuje się w zawiłościach prawa gospodarczego oraz zawiłościach prawa polsko-niemieckiego.

Oferujemy doradztwo prawne na poziomie merytorycznym, zgodnie z naszą wiedzą i sztuką prawniczą, oraz europejskimi standardami. Wśród naszych usług prawnych oferujemy takie jak obsługa prawna przedsiębiorstw, różnego typu pozostała pomoc prawna dla firm, jak również usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Paragraf

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nasze specjalizacje to prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo cywilne, prawo pracy, prawo środowiska oraz prawo chemiczne, w tym rozporządzenie REACH i rozporządzenie CLP. Oferujemy pomoc prawną w zakresie prawa polskiego, prawa niemieckiego oraz prawa europejskiego.

Współpracują z nami polskie i niemieckie kancelarie prawne, kancelarie radców prawnych oraz działający indywidualnie radcy prawni z obszaru Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. Aby sprostać Państwa potrzebom współdziała z nami także adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, oraz inne kancelarie adwokackie. W ramach kancelarii fachowej pomocy prawnej udziela radca prawny dr Lidia Siwik. W skład zespołu wchodzą aplikanci radcowscy, prawnicy i absolwenci studiów prawniczych, zdobywający swoje obszerne doświadczenie nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Jeżeli szukają Państwo dobrego prawnika oraz atrakcyjnej oferty na usługi prawne i obsługę prawną firm zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Więcej informacji jak funkcjonuje kancelaria radcy prawnego, jakie są nasze szczegółowe specjalizacje, jak również dane teleadresowe oraz szczegółowy zakres oferowanej obsługi prawnej, udostępniamy Państwu na stronie internetowej http://lexperts.pl/