Inicjator eventów, ma szansę być w naszym kraju zajęciem coraz bardziej poszukiwanym

Od pewnego czasu słowo „event” zadomowiło się w naszym języku.
Osiąga też coraz znaczniejszą renomę. Jest popularnie używane w marketingu i coraz częściej przenika do języka potocznego.

Zwyczajnie mówiąc, event po angielsku znaczy wydarzenie.

Jeżeli zaciekawił Cię ten materiał, to tu znajduje się notka z www (http://pieczatki.pl/wzory-odbic/), która również posiada bardzo interesujące informacje na przedstawiany tutaj temat.

W rozumieniu branży eventowej – znaczy tyle, co wydarzenie ukartowane i zorganizowane pod względem ściśle obmyślonego celu. Taki cel determinuje rodzaj wydarzenia, uczestników, miejsce, czas i niezbędne metody. Event jest instrumentem do osiągnięcia zamierzonego celu.

Tworzenie eventu bardzo często nie jest rzeczą zwyczajną. Wymaga kwalifikacji i doświadczenia nie tylko odnoszącej się do wąskiej branży, lecz bardzo rozległego spektrum, od wydarzeń kulturalnych, przez te związane ze sportem po wydarzenia wyjazdowe. W związku z tym coraz częściej w Polsce poszukiwani są eksperci tzw. event managerowie. Czyli nikt inny, jak specjaliści potrafiący podołać zadaniu takiemu jak kurs organizacji imprez.
kurs event manager

Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
organizacja eventu

Autor: ​ Diego Adan Rios
Źródło: http://www.flickr.com
W związku z potrzebą dość wąskiej specjalizacji, na polskim rynku powstała możliwość kształcenia się w tej problematyce. Wiele uczelni, tudzież państwowych ale i prywatnych, ma w swej ofercie kurs event manager. Studium przeznaczone jest do osób, które chciałyby poszerzyć swą dotychczasową wiedzę i hobby w zakresie organizacji wydarzeń, rautów, konferencji. kursy kierowane są do pracowników działów HR oraz marketingu oraz także pracowników biurowych.

Wymagany jest dynamika w działaniu, potencjał, otwartość i chęć przyswajania nowej wiedzy. Profesjonalni nauczyciele pokażą nade wszystko, jak nie popełnić błędów i wypracować sukces podczas organizacji eventów, jeśli jesteś zainteresowany detalami, zajrzyj na stronę .