Zgłoś się na kurs event menegera

Ongiś na każdych zaślubinach, wszystkich dancingach i innych zabawach tanecznych, obecność wodzireja, czyli „kierownika” imprezy była konieczna.
Aktualnie, niemal pół wieku po PRL-u, zawód wodzireja odszedł w zapomnienie.

kurs organizacji imprez

Autor: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl
naklejki

Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com
Czynników, jakie zadecydowały o jego zniknięciu jest wiele. Prawdopodobnie najważniejszym było zjawienie się komputerów w popularnym użytkowaniu na imprezach. Ale wciąż, w pewnym sensie zawód ten przeżył. W naszym ośrodku gdzie przeprowadzamy szkolenia oferujemy od nie długiego czasu kurs organizacji imprez, to jest dokładnie kurs dla dzisiejszych wodzirejów. Jego obowiązki przez wiele lat uległy modyfikacjom, żeby dzisiaj przejął on chlubne stanowisko organizatora imprezy. To znaczy, iż nie jedynie prowadzi dyskotekę, ale ponadto zajmuje się organizacją takiego wydarzenia. Co więcej „event manager” ma prawo zajmować się organizowaniem wydarzeń kulturalnych, na przykład festynów, konkursów talentów czy festiwali. Żeby otrzymać pozwolenie na organizację ważniejszych eventów, wystarczy skończyć dodatkowy kurs dla organizatorów wydarzeń masowych, oraz ewentualnie przepracować 100 godzin na wyjątkowo organizowanym przez nasz zakład wyjeździe na Open’era. Jeśli chciałbyś dostać się na event manager kurs starczy, że po prostu przyniesiesz swe zgłoszenie, które można pobrać z naszej witryny internetowej. Wypełnienie zgłoszenia nie winno sprawiać kłopotów, gdyż starczą nam twoje dane osobowe, nie pragniemy wiedzieć jakie masz wykształcenie. Cały kurs trwa trzy miesiące, po cztery godziny dziennie. Program dydaktyczny złożony jest z osiemdziesięciu godzin nauk teoretycznych i 80 godzin zajęć praktycznych w paru miejscowych klubach.

Na liście także cztery wyjazdy do najbardziej obleganych klubów w Polsce, m.in.

Chciałbyś przeczytać coś równie interesującego? Ekstra, ta strona www lampytanie.pl z pewnością będzie dla Ciebie użyteczna, gdyż przeczytasz na niej dużo tego typu informacji.

do Spiżu w Katowicach!

Jeżeli chcesz zająć zaszczytne stanowisko nowoczesnego wodzireja i organizować eventy od początku do końca nasz kurs jest dla ciebie. Nie czekaj, aż nie będzie miejsca dla ciebie, tylko jak najszybciej przyjdź do naszego ośrodka szkoleń, więcej informacji na jego temat uzyskasz na stronie: Świat Eventów.