Sposób na skuteczną reklamę outdoorową? Jakiego rodzaju rzeczy należy brać pod uwagę?

Sposób na skuteczną reklamę outdoorową? Jakiego rodzaju rzeczy należy brać pod uwagę?

10 stycznia 2020 Off By admin
Istnieją różne sposoby na zareklamowanie swojej firmy w miejskiej przestrzeni. Jakie są pomysły na taką reklamę? O czym pamiętać?

Reklama zewnętrzna musi być dostrzegalna, powinna intrygować, musi przyciągać uwagę. Poza tym, dobrze byłoby gdyby pobudzała do myślenia. Oprócz tego dobrze gdyby zapadała w pamięć. Wtedy jest szansa na to, iż na przykład w czasie zakupów w sklepie, przypominając sobie konkretną reklamę i wybierzemy dany artykuł. Jeżeli chodzi o kwestię widzialności, to na pewno wysoką pozycję na liście zajmują telebimy reklama na takich nośnikach informacji jest czymś, obok czego nie sposób przejść obojętnie.

Emocjonujący materiał? Jeżeli tak myślisz, kliknij tutaj. W tamtym miejscu czeka na Ciebie więcej bonusów (https://www.memento-wroc.pl/) – one też Cię bardzo zainteresują.

Zazwyczaj świecą mocno, mają żywe kolory. Co jest sporym plusem tym bardziej w nocy, kiedy bez świateł reklamy nie są kompletnie widoczne. Jeżeli chodzi o telebimy reklama na nich to coś co dobrze jest przemyśleć, gdy ma się własną firmę – więcej na www.

perspektywa - firma

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Malowanie wstępne
Ważne, żeby dana reklama była w miejscach, w jakich można liczyć na dużą liczbę osób.

Kliknij śmiało ten odnośnik i użyj strony, by przeczytać więcej wiadomości na prezentowany w tym miejscu temat – one także Cię zaintrygują.

Na przykład dla reklamy, którą jest telebim Łódź Atlas Arena jest z pewnością świetnym miejscem. Możemy tam liczyć na dużą liczbę ewentualnych odbiorców. Dlatego dobrze jest poszukiwać właśnie takich, dobrych miejsc. Oczywiście reklama taka jak telebim Łódź Atlas Arena to duży wydatek – więcej informacji. Dlatego nie za każdym razem musi to być, aż tak znane miejsce. Ważne, by dotrzeć do miejsc, w jakich nasi potencjalni odbiorcy nas zauważą. Czasem są to główne arterie miasta, na jakich stoi się w korkach. Czasami z kolei to miejsca, w bliskiej odległości ruchliwych przejść dla pieszych, albo też przystanki autobusowe.

Telebimy to nie jedyna możliwość. Jest szereg różnych innych reklam, którymi są banery, reklamy o dużych gabarytach, bilbordy. Można wymieniać naprawdę długo. Jednak właśnie to lokalizacja ma duży wpływ na rezultat. Następna sprawa to oczywiście sama treść. Z tego względu często lepiej jest zlecić całą kampanię reklamową fachowcom. Stworzą oni dla nas reklamę, jaka będzie doskonałą całością, a nie tylko pojedynczym, smutnym banerem na ulicy. Taka firma wyłoni naszą grupę docelową oraz pod takim kątem zostanie zrobiona cała kampania reklamowa. To bardziej skuteczne, niż pojedyncze banery poumieszczane w różnych częściach miasta.