Rekwizyty wojskowe dla podróżników

Rekwizyty wojskowe dla podróżników

23 grudnia 2020 Off By admin
Latarka czołowa potocznie nazywana czołówką, jest latarką mocowaną bezpośrednio na czole, albo kasku, za pomocą szczególnych ramiączek. W porównaniu z latarkami manualnymi, latarki czołowe nie zajmują rąk, snop blasku w oczywisty tryb pokrywa się z ze stroną zwrócenia głowy, światło rozrzucone przez reflektor i obudowę latarki, nie razi oczu.

latarka czołowa

Autor: daveynin
Źródło: http://www.flickr.com
Na skutek korzystnego umieszczenia źródła światła, czołówka umożliwia optymalne oświetlenie obiektów widzianych z bliska, nawet przy stosunkowo niewielkiej intensywności świecenia.

Ze względu na swobodę posłużenia się rękami, latarki czołowe są szczególnie często używane przez służby ratownicze, wspinaczy, grotołazów, wędkarzy, i pozostałe osoby liczące się z prawdopodobieństwem wykonywania każdej pracy po ciemku, także turystów przewidujących nocny obóz, kierowców reperujących po ciemku auto, czy harcerzy.
Multitool, to urządzenie uniwersalne, jakie posiada dużo pożytecznych przeznaczeń, mogących w sytuacji awaryjnej zastąpić skrzynkę z przyrządami.

Multitoole występują w wielu wersjach, począwszy od posiadających zwarte wymiary kart survivalowych, po znaczne narzędzia mające co najmniej kilkanaście zadań. W większości wypadków zasadniczym urządzeniem są kombinerki.
Multitool to przenośny, spoisty zbiór z reguły pomocnych narzędzi, który jest możliwość wygodnie nosić w futerale przy pasie, albo (strona www) po prostu wepchnąć do bagażu.

scyzoryk

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Multitool z wyjątkiem wielu przeznaczeń, wykonywany jest z wysokiej wartości stali nierdzewnej, a jego proporcja po złożeniu na ogół osiągają jednie 12 cm.
Multitool to jedno z niewielu tak drobnych instrumentów, jakie posiada aż dwa pełnowymiarowe ostrza. Jedną z jego największych walorów, jest sprzęgnięta, ładna struktura. Jest możliwość go stale nosić w kieszeni, albo doczepić do kluczy.

Odporny szkielet ze stali nierdzewnej ma teksturowane okleiny, jakie przystosowują chwyt.

Wejdź na proponowany artykuł (http://sklepnumizmatyczny.pl/sklep/), a poznasz informacje na opisywany temat jeszcze w większym stopniu – zapewne okażą się interesujące i totalnie Cię pochłoną.

Multitool to produkt dla tego, kto wyszukuje niezawodnych narzędzi w trakcie przygód na łonie przyrody.