Poszukujesz interesującej roboty? Zostań telefonistką!

Poszukujesz interesującej roboty? Zostań telefonistką!

28 stycznia 2021 Off By admin
Ostatnimi laty pojawiło się wiele nowych fachów, które wcześniej nie istniały. Ekspert od zasobów ludzkich, programista czy grafik komputerowy – są to specjalizacje całkiem nowe na rynku. Istnieją również profesje, które znamy od dekad, lecz od niedawna nieco zmieniły swój wygląd. Mowa tutaj o telefonistkach obsługujących system call center. Jak ewoluowała praca persony zarabiającej na telefonie? Czy da się wyżyć na takiej branży? Kto może się jej podjąć i czy trudno ją zdobyć?

Telefoniczna obsługa klienta

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Kiedyś, kobieta siedząca na infolinii miała obowiązek łączyć telefony. O cyfryzacji jeszcze wtenczas nikt nie słyszał, dlatego tez takie czynności były robione ręcznie. Później, wraz z unowocześnieniem telekomunikacji w mieszkaniach Polaków, zaczęły pojawiać się nieco odmienne funkcje. Różnego rodzaju korporacje zapraszały system call center do swoich biur – w konkretnych godzinach otwarta była infolinia, na której telefonistka udzielała odpowiedzi na pytania dotyczące oferowanych produktów i świadczeń. Od kilkunastu lat pojawił się kolejny wymiar tej branży – to osoba przy telefonie zaczęła sama telefonować do wybranych person, poszukując numerów w konkretnym banku, oferując różnego typu produkty. Dużo informacji na ten temat znajdziesz pod linkiem .

Jeśli jesteś młodą, inteligentną osobą, nawet studentem, bez problemu możesz rozpocząć pracę telefonistki sprzedażowej. Obecnie wiele firm zewnętrznych, trudniących się tego typu usługami, poszukuje pracowników. Elastyczny grafik, dowolna liczba godzin przepracowanych w miesiącu, przyjemna atmosfera w ciepłym biurze. Mało tego, nie potrzebujesz samodzielnie wykręcać numeru petenta, system call center zrobi to dla ciebie, ty tylko musisz odpowiednio poprowadzić rozmowę. A w tym także nie ma nic trudnego – na początek pracy dostaniesz wszelkiego typu szablony rozmów, które krok po kroku zobrazują ci, jak rozmawiać z konkretnym rodzajem klienta, w zależności czy twój sektor trudni się sprzedażą produktów czy po prostu odpowiedzią na pytania. Dla najaktywniejszych pracowników, firmy (zobacz ofertę kador group) telefoniczne oferują stały etat na umowę o pracę, oraz kompletny pakiet socjalny – opieka medyczna, karnet na siłownię i wiele więcej. Sprawdź systemy call center.

System call center to całkiem nowy twór, jednak już został opanowany przez sporo korporacji.

Zaciekawił Cię ów temat? To fantastycznie! Nowe tak samo atrakcyjne wątki odszukasz pod tym odnośnikiem – tam oczekuje na Ciebie dalszy ciąg (https://poradnikpracownika.pl/-wypowiedzenie-umowy-zlecenia-wzor-z-omowieniem).

Jeśli pragniesz dorobić sobie nieco pieniędzy w czasie edukacji, lub po prostu szukasz pewnej, interesującej pracy, zostań telefonistką! Jest to jeden z najbardziej rozwijających się zawodów, z tego powodu miejsc pracy jest pełno.