Dlaczego dużo pań ma problemy żeby dobrać ubrania, jak może w tym pomóc osobista stylistka.

Wiele pań mimo trzymania w domu pełnej ubrań szafy będzie twierdzić, że nie ma co ubrać na siebie. Rzeczywiście w wielu przypadkach tak jest, szczególnie jeżeli jakaś pani nie do końca umie komponować ze sobą garderobę. Problem niekiedy będzie taki, że panie wybierając coraz to nowe sztuki odzieży nie do końca będą wiedzieć, jak wszystko dobrze zestawić. I nawet wybór drogich spodni, bluzek czy sukienek sprawy nie załatwia, bo końcowe rezultaty nie będą najlepsze.

kobieta na zakupach

Źródło: sitiodamulher.com

Dlatego też czasami, zamiast zakupu następnego ubrania, jakie nie bardo wiadomo kiedy i w jakim zestawieniu się założy, warto zastanowić się chociaż chwilę i zacząć szukać jakiejś wiedzy na temat mody. Aktualnie nie będzie z tym większego problemu, ponieważ internet jest pełen rozmaitych poradników, blogów i innych tego typu stron, z których dowiedzieć się można bardzo wiele na temat komponowania ubrań czy dobierania akcesoriów. Niekiedy warto również sięgnąć po profesjonalną pomoc i umówić się z jakimś stylistą, po takich poradach będzie się zupełnie inaczej spoglądać na zawartość swojej szafy i półek w sklepach.

Wbrew pozorom aby odpowiednio wyglądać wcale nie trzeba wydawać majątku. W praktyce dużo istotniejsze będzie przestrzeganie paru istotnych reguł, i to właśnie to przede wszystkim powinna uświadomić osobista stylistka swoim podopiecznym. Porady takiej stylistki uczą przede wszystkim akcentowania swoich atutów, przy jednoczesnym tuszowaniu mankamentów, i to jest w sumie najważniejsze przy takich poradach- przekonaj się: osobista stylistka

modnie ubrana kobieta

Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

W pewnym sensie stylistki są jak lekarze, rozpoczynając od analizy szafy klientek, potem określają ich osobowość oraz typ sylwetki, aby na koniec sprecyzować styl ubierania się. Przeważnie stylistki rozpoczynają od wyznaczenia typu kolorystycznego, od niego zależało będzie, jakie barwy i odcienie ubrań będą zaproponowane.

Kliknij tu, sprawdź ofertę audyty marketingowe naszej firmy a na pewno przeczytasz coś ciekawego. Mamy bardzo niskie ceny, więc się nie rozczarujesz!

Następną rzeczą jest analiza sylwetki i dobranie do tego odpowiedniego kroju odzieży. Kobiety uczą się, jak odpowiednio dobiera się dane elementy odzieży, żeby w umiejętny sposób podkreślić i ukryć dane cechy. Przeczytaj więcej: