Karta przeżycia – niezbędnik w toku każdej wyprawy survivalowej

Karta przeżycia – niezbędnik w toku każdej wyprawy survivalowej

16 maja 2020 Off By admin
Karta przeżycia pomimo swych małych rozmiarów, może okazać się użyteczna w wielu rozmaitych sytuacjach. Pożądane byłoby posiadać ją zawsze przy sobie, nie wyłącznie w czasie wypraw survivalowych albo wycieczek, lecz też w sytuacjach codziennych. Nigdy nie wiemy, kiedy karta przeżycia zdoła nam się przydać. Karta przeżycia posiada takie akcesoria, jak na przykład otwieracz do puszek oraz otwieracz co butelek, do tego jest wyposażona w nóż, śrubokręt, linijkę oraz piłę oraz skrobaczkę. Mało tego karta przetrwania ma także klucz do śrub i ostrze do przecinania twardych rzeczy. Karta przetrwania bez kłopotu zmieści się w kieszeni lub portfelu, wobec tego bez problemu można ją mieć przy sobie w każdej sytuacji.

obóz przetrwania

Autor: piwili
Źródło: http://www.flickr.com
Karta przetrwania oferowana jest obecnie przez różnorodne sklepy z akcesoriami survivalowymi i biwakowymi. Koszt zakupu takiej karty jest istotnie nieduży, jest to albowiem wydatek około 10 złotych – do czego służy karta przezycia. Bezspornie nie jest to wygórowana cena za tak przydatną i użyteczną kartę przetrwania. Za pomocą Internetu możemy ogromnie ekspresowo odnaleźć sklepy, jakie w swoim ofercie posiadają kartę przetrwania. Dzięki karcie przeżycia z łatwością będziemy zdołali przeciąć linkę, otworzyć puszkę czy butelkę w ciągu paru sekund. Taka rzecz na obozach albo dłuższych wycieczkach jest wręcz niezbędna. Raczej nikt z nas nie będzie oddzielnie zabierał nożyka, otwieraczy przeróżnego rodzaju, linijki czy też śrubokręta. W karcie przeżycia znajdziemy wszystko co zdoła nam się przydać, zarazem karta jest poręczna i lekka. Karta przeżycia zdoła okazać się przydatna nie jedynie mężczyznom, lecz również kobietom.

Kobieta

Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli przynależysz do zaradnych kobiet, to karta przeżycia też zawsze powinna mieścić się w Twojej torebce bądź portfelu – czy karta przetrwania jest warta uwagi. Jeśli więc jeszcze nie masz własnej karty przeżycia, zmień to jak najprędzej i już dziś poznaj się z propozycją sklepów z akcesoriami survivalowymi oraz turystycznymi. Kartę przetrwania zdołamy zakupić również w stacjonarnych sklepach z różnego typu akcesoriami. Jeżeli wybieramy się na biwak lub wyprawę, to powinno zaopatrzyć się także w pozostałe konieczne akcesoria, takie jak bidony na wodę, plecaki czy właściwą odzież.