Escape room Gdynia nam oferuje Przekonaj się co wybrać

Escape room Gdynia nam oferuje Przekonaj się co wybrać

9 września 2020 Off By admin
Czy poznaliśmy już nową zabawę proponowaną dorosłym?

Jeżeli mamy ochotę ciekawie oraz bezpiecznie się zabawić w towarzystwie przyjaciół, to bez wątpienia musimy się dokładniej przyjrzeć temu, na czym polega nowa, coraz bardziej popularna gra.

Chodzi o to, by pozwolić się uwięzić w pomieszczeniu pełnym łamigłówek i w wyznaczonym czasie je rozwiązać, tak żeby znaleźć klucz, który umożliwi nam opuścić dany pokój własnoręcznie, bez niczyjej pomocy z zewnątrz.

rozrywka w pokoju z zagadkami

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com

Co escape room Gdynia ma w własnej propozycjiTrzeba spróbować swoich sił w tego rodzaju grze, zwłaszcza że mamy szansę w to wciągnąć swoich przyjaciół. Tak będziemy mieli szansę sprawdzić jak działamy jako zespół oraz co ważniejsze, czy umiemy trafnie rozwiązywać różnego typu zagadki. Koniecznie trzeba również wiedzieć, że taki escape room Gdynia -> ma szansę nam zaoferować, a więc warto zobaczyć na jakiej zasadzie dokładnie to działa oraz ile będzie nas kosztowała taka zabawa. Jej kwota najczęściej jest dość przystępna, zwłaszcza gdy dzielimy ją na parę osób, co powoduje, że każdy wtedy zapłaci wprost małą cząstkę. Decydując się na zabawę w takim pokoju, możemy być świadomi, że spotka nas coś niesamowitego, a dodatkowo, będziemy mieli szansę skorzystać z jednego z paru pokoi, zatem przynajmniej kilka razy będziemy mieli szansę się tam wybrać, by za każdym razem próbować swoich umiejętności w zabawie kolejnego rodzaju.

Tutaj rzeczywiście należy pomyśleć

Te pokoje wymagają od nas skupienia oraz logicznego myślenia, dlatego warto spróbować w nich własnych sił, szczególnie że znalezienie wyjścia z nich nie powinien być wcale takie łatwe. Dodatkowo niektóre pokoje oferują jedynie jedną zagadkę do rozwikłania, lecz są również takie, gdzie przedostajemy się z jednego pokoju do drugiego i dopiero po rozwikłaniu dwóch różnorakich zagadek mamy możliwość wydostania się na zewnątrz, bez pomocy obsługi, która otworzy drzwi, jeżeli minie wyznaczony czas na rozwiązanie zagadki.

Czytaj więcej o pokojach ucieczki: