Nie masz pojęcia co uczynić ze swoim życiem? Zostań pośrednikiem ubezpieczeniowym!

Nie masz pojęcia co uczynić ze swoim życiem? Zostań pośrednikiem ubezpieczeniowym!

13 czerwca 2019 Off By admin
Sporo młodych ludzi, pomimo dobrego wykształcenia, męczy się z kłopotem braku ciekawego miejsca pracy. Absolwenci kierunków humanistycznych lub ekonomicznych, nierzadko po zakończeniu edukacji nie mogą odnaleźć wakatu w swoim fachu. Jednak nie można się trapić, trzeba rozejrzeć się za jakimiś interesującymi niszami na rynku. Jedną z lepszych jest dziedzina ubezpieczeniowa, jedna z szybciej rozwijających się na polskim podwórku.

agent ubezpieczeniowy

Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Jeszcze w latach 90-tych, gościło w naszym kraju tylko parę korporacji z tego sektora. Lecz wraz ze wzrostem potrzeby na tego typu świadczenia, wzrósł parokrotnie ich odsetek. Teraz mamy do dyspozycji kilkadziesiąt tego rodzaju firm, które nie są w stanie istnieć bez przedstawicieli. Jeżeli fascynuje cię kształcąca i ciekawa praca agent ubezpieczeniowy to twoje przeznaczenie. Otrzymujesz stałą gażę na pełen wymiar godzin, która stanowi tylko odsetek twojego wynagrodzenia. Bowiem najwięcej środków dostaniesz z prowizji ze składek ubezpieczeniowych od nabytych przez ciebie konsumentów. Jeśli jesteś ambitną i błyskotliwą osobą, z wielkim darem przekonywania i umiejącą współpracować także z najbardziej trudnym klientem, to jest to zawód stworzony dla ciebie.

Żeby podjąć się takiego zawodu, wcale nie musisz posiadać większego pojęcia o branży. Wystukaj w swoją wyszukiwarkę zdanie „praca agent ubezpieczeniowy” a znajdziesz kilkadziesiąt witryn z ogłoszeniami agencji, które szukają niedoświadczonych pracowników – .

Bardzo zalecamy ten tekst (www.certificator.eu/en/About-Us.html) wszystkim, którzy bezskutecznie poszukują materiałów o analogicznej problematyce i które są równie niebanalne. Kliknij i sprawdź!

Będziesz początkowo zatrudniony na czas próbny, dokładnie cię nauczą, a na zachętę dostaniesz paru stałych klientów. Następnie nie pozostanie ci już nic innego jak zdobyć nowych i zarabiać dzięki nim całkiem przyzwoite pieniądze. Na rynku jest wiele firm, które różnią się nie tylko rodzajem ubezpieczeń, ale również warunkami zatrudnienia (dużo więcej przeczytasz na tej stronie). Z tego powodu dobrze zorientować się które z nich są dobre dla ciebie. Czasem wymagane będzie od ciebie rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej i osobiste opłacanie składki ZUS, jednak nie wszystkie agencje mają tego typu procedury.

umowa

Autor: shho
Źródło: http://www.sxc.hu
Praca w agencji ubezpieczeniowej jest wyśnioną karierą dla ambitnych i przebojowych ludzi, którzy lubią zarabiać sami na siebie. Z powodu dużych premii od odsetek, jesteś na okrągło nagradzany za kłopot poniesiony przy zdobywaniu kolejnych konsumentów.