Nie masz pojęcia co uczynić ze swoim życiem? Zostań pośrednikiem ubezpieczeniowym!

Nie masz pojęcia co uczynić ze swoim życiem? Zostań pośrednikiem ubezpieczeniowym!

8 stycznia 2020 Off By admin
Sporo młodych ludzi, pomimo dobrego wykształcenia, męczy się z kłopotem braku ciekawego miejsca pracy. Absolwenci kierunków humanistycznych lub ekonomicznych, nierzadko po zakończeniu edukacji nie mogą odnaleźć wakatu w swoim fachu. Jednak nie można się trapić, trzeba rozejrzeć się za jakimiś interesującymi niszami na rynku. Jedną z lepszych jest dziedzina ubezpieczeniowa, jedna z szybciej rozwijających się na polskim podwórku.

agent ubezpieczeniowy

Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Jeszcze w latach 90-tych, gościło w naszym kraju tylko parę korporacji z tego sektora. Lecz wraz ze wzrostem potrzeby na tego typu świadczenia, wzrósł parokrotnie ich odsetek. Teraz mamy do dyspozycji kilkadziesiąt tego rodzaju firm, które nie są w stanie istnieć bez przedstawicieli. Jeżeli fascynuje cię kształcąca i ciekawa praca agent ubezpieczeniowy to twoje przeznaczenie. Otrzymujesz stałą gażę na pełen wymiar godzin, która stanowi tylko odsetek twojego wynagrodzenia. Bowiem najwięcej środków dostaniesz z prowizji ze składek ubezpieczeniowych od nabytych przez ciebie konsumentów. Jeśli jesteś ambitną i błyskotliwą osobą, z wielkim darem przekonywania i umiejącą współpracować także z najbardziej trudnym klientem, to jest to zawód stworzony dla ciebie.

Żeby podjąć się takiego zawodu, wcale nie musisz posiadać większego pojęcia o branży. Wystukaj w swoją wyszukiwarkę zdanie „praca agent ubezpieczeniowy” a znajdziesz kilkadziesiąt witryn z ogłoszeniami agencji, które szukają niedoświadczonych pracowników – .

Bardzo zalecamy ten tekst (www.certificator.eu/en/About-Us.html) wszystkim, którzy bezskutecznie poszukują materiałów o analogicznej problematyce i które są równie niebanalne. Kliknij i sprawdź!

Będziesz początkowo zatrudniony na czas próbny, dokładnie cię nauczą, a na zachętę dostaniesz paru stałych klientów. Następnie nie pozostanie ci już nic innego jak zdobyć nowych i zarabiać dzięki nim całkiem przyzwoite pieniądze. Na rynku jest wiele firm, które różnią się nie tylko rodzajem ubezpieczeń, ale również warunkami zatrudnienia (dużo więcej przeczytasz na tej stronie). Z tego powodu dobrze zorientować się które z nich są dobre dla ciebie. Czasem wymagane będzie od ciebie rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej i osobiste opłacanie składki ZUS, jednak nie wszystkie agencje mają tego typu procedury.

umowa

Autor: shho
Źródło: http://www.sxc.hu
Praca w agencji ubezpieczeniowej jest wyśnioną karierą dla ambitnych i przebojowych ludzi, którzy lubią zarabiać sami na siebie. Z powodu dużych premii od odsetek, jesteś na okrągło nagradzany za kłopot poniesiony przy zdobywaniu kolejnych konsumentów.