Jak przy pomocy paru zabiegów zmienić na lepsze wygląd naszego auta?

Chcemy trochę zadbać o nasz wysłużony pojazd, spróbować dodać mu trochę blasku z przeszłości, jednak nie chcemy przy tym wydać majątku. Co można zrobić by za pomocą nie aż tak dużych zmian, wymiany kilku rzeczy uzyskać dobry rezultat? Na co warto się zdecydować.

folia do oklejania samochodu

Autor: Doug McCaughan
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno każdy właściciel samochodu chce by jego pojazd zawsze się dobrze prezentował, niestety z biegiem lat traci on na wyglądzie i musimy się trochę nasilić ażeby tchnąć w niego jakieś życie. Warto zacząć od poprawy z zewnątrz, ponieważ właśnie to da nam największe rezultaty. Dobrym pomysłem na bardzo zużyty lakier może być folia do oklejania samochodu. Przyniesie ona szybko bardzo dobre efekty i jest bez wątpienia tańsza aniżeli nowe lakierowanie. Jak wiemy położenie nowej warstwy lakieru jest także dosyć czasochłonne a efekty nie są zawsze zadowalające. Należy znaleźć naprawdę dobrych specjalistów, w innym razie można być rozczarowanym. Z tego powodu folia do oklejania auta na pewno będzie dobrym wyborem.

Powinniśmy też zatroszczyć się o plastikowe części będące zewnątrz samochodu, jakie się szybko zużywają. Są do tego różne pasty, jakimi można uatrakcyjnić przykładowo wygląd błotników czy listew bocznych.

samochód

Autor: clifford Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Oprócz nadania połysku, przyczerniają one także plastik często wyblakły pod wpływem słońca, soli na drodze czy wody. Części, jakie są już całkiem zużyte warto wymienić. Z pewnością przydadzą się nowsze chlapacze, które zużywają się bardzo szybko, a tak naprawdę chronią karoserię samochodu przed kamieniami i piachem wydobywającymi się spod kół w czasie jazdy. Na rynku mamy różne chlapacze uniwersalne, jakie będą pasowały do różnych marek samochodów. W ten sposób nie będziemy musieli szukać takich od producenta, które przy okazji zapewne są bardziej kosztowne.

Jeżeli chodzi o wnętrze -> ssr usuwanie rys <- pojazdu, po dłuższym czasie używania auta z pewnością przyda się pranie obicia foteli. Możemy to połączyć z generalnym sprzątaniem całości wnętrza, oddać samochód w ręce specjalistów, jacy nie pominą żadnego ziarenka piasku. Po długiej eksploatacji, często chodniki samochodowe są do wymiany, a już na pewno te z gumy, które na pewno są już porządnie wytarte. Należy zatem pomyśleć także o tym. W taki sposób po wykonaniu wszystkich niezbędnych zabiegów nasz samochód zmieni się bardzo oraz będzie na powrót cieszył nasze oczy. Więcej na