Rozwój firm które udzielają pożyczki internetowe, zalety takich produktów finansowych.

Rozwój firm które udzielają pożyczki internetowe, zalety takich produktów finansowych.

21 września 2018 Off By admin
Rynek pożyczek i kredytów bardzo dynamicznie się rozwija w naszym kraju. Oprócz standardowych produktów bankowych ogromnym zainteresowaniem cieszą się firmy zajmujące się udzielaniem tak zwanych pożyczek internetowych. W przeciwieństwie od tradycyjnych bankowych kredytów posiadają sporo plusów, lecz również i wady.

Pożyczka

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się do banku trzeba się przeważnie pochwalić swoim zatrudnieniem i dochodami, a procedura przyznania będzie trwała przynajmniej jeden dzień. W przypadku pożyczek internetowych jest zupełnie inaczej. Formalności ogranicza się do absolutnego minimum, w większości takich firm będą się sprowadzać do wypełnienia formularza z danymi osobowymi i dołączenia zeskanowanego dowodu osobistego.

Potrzebne nie będą żadne dokumenty o zatrudnieniu i zarobkach. Niezwykle szybko trwa również procedura weryfikacji samego wniosku, jeżeli nie będzie żadnych niejasności, to od momentu przesłania dokumentów do ostatecznej weryfikacji nie upłynie dłużej niż kilka godzin, co przy typowym banku jest to w chwili obecnej raczej niemożliwe.

Firmy oferujące szybkie pożyczki bardzo konkurują ze sobą, znacznie ostatnimi czasy zwiększyła się też ich liczba na rynku. To wszystko powoduje, że należy zaoferować coś więcej, niż tylko standardową pożyczkę, żeby przyciągnąć nowych klientów. Z tego też powodu w dużej części tego typu firm pierwsza pożyczką (zobacz pożyczka pod zastaw gruntów rolnych) jest zupełnie za darmo albo za jakąś niewielką kwotę. Klienci dzięki takiemu rozwiązaniu będą mogli sprawdzić, jak wygląda cały proces i nie ponoszą z tego tytułu żadnego kosztu – http://wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet/vivus/3281 (http://wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet/vivus/3281).

Ale z powodu tego że, że jakąś firmę już poznali, to prawie na pewno kolejną będą brali właśnie w niej. Tu przykładowo bardzo pozytywnie zaczęła się wyróżniać pożyczka w vivus, możliwa jest ona do otrzymania nawet do kwoty półtora tysiąca złotych bez żadnej opłaty. Niektóre z firm jeszcze dalej się posuwają i uruchamiają specjalne partnerskie programy, w jakich będą mogli brać udział ich klienci. Jeśli przyprowadzą nową osobę, która weźmie pożyczkę, to każdorazowo będzie się od tego otrzymywać jakąś kwotę pieniędzy.