Rozmaite sposoby na ożywienie przyjęcia weselnego

Rozmaite sposoby na ożywienie przyjęcia weselnego

21 września 2018 Off By admin
Przyszły takie czasy, że DJ lub zespół zabawiający gości a także menu i alkohole zaproponowane przez restaurację to zdecydowanie za mało. Narzeczeni prześcigają się w wymyślaniu dodatkowych atrakcji na przyjęciach weselnych, by goście dobrze się bawili i by noc była po prostu udana. Część z tych dodatków angażuje weselnych gości, część to zwykły show z udziałem osób trzecich, które kończy się razem z ostatnim opłaconym numerem. Dokonujemy małego przeglądu aktualnych propozycji.

fotobudka

Źródło: http://www.sxc.hu
Bardzo popularną atrakcją na imprezach weselnych są pokazy barmańskie. Zwykle show robi jeden lub dwaj panowie, podrzucając płonące butelki, rozlewając barwne shoty do kieliszków lub – więcej treści na ten temat – robiąc dymiące drinki z suchym lodem. Barmani mają najczęściej 2-3 wejścia, po których przez jakiś czas są do dyspozycji gości. Kolejna nowość – występ magika. Może wyglądać to tak, że to atrakcja przede wszystkim dla najmłodszych, ale są takie czary, które mogą angażować wszystkich gości lub – więcej w tym serwisie – opowiadają pewną historię i są raczej przygotowane pod osoby dorosłe.

Podobny rodzaj rozrywki gwarantuje też popis showmana angażujący wszystkich gości. Niektóre pary decydują się na robiącą furorę atrakcję, jaką jest fotobudka Śląsk ma naprawdę sporą ofertę tego typu, lecz właściwie całą Polskę ogarnął już szał i możemy ją zamówić wszędzie. Fotobudka cieszy się popularnością, ponieważ jest zabawna i podoba się niezależnie od wieku uczestników imprezy. Nie ma przymusu korzystania z niej i dobierania

fotobudka

Autor: 台南婚紗 珍愛時尚婚紗
Źródło: http://www.flickr.com

gadżetów, nie ma też inwazyjnego „wyciągania na środek”, więc jest to atrakcja zupełnie niezobowiązująca i najczęściej podoba się gościom. Kontakt do kogoś znajdziemy wklepując w przeglądarce na przykład „fotobudka Śląsk” lub pod adresem

Ten rodzaj atrakcji akurat angażuje gości, lecz na przykład – występ pary tanecznej już nie. Oni – podobnie jak barmani – wchodzą na 2-3 przygotowane tańce, a później żegnają się z gośćmi czyli publiką i to wszystko. Dość nietypową rozrywką jest występ osoby tańczącej z ogniem. Takie inscenizacje odbywają się jedynie na otwartej przestrzeni, więc trzeba przemyśleć wcześniej, czy będzie na to miejsce i czy uda się zgromadzonych gości zachęcić do wstania od stołu kiedy się ściemni. Efekt na pewno jest piorunujący. Dla pary o spokojniejszym temperamencie można zamówić pokaz dużych baniek mydlanych – równie widowiskowa, ale nie tak niebezpieczna atrakcja.

Jak widać opcji jest dużo i można wybrać coś najbliższego naszym preferencjom. Dobrze jest pomyśleć o naszych gościach, żeby czuli się komfortowo i aby również zapamiętali wesele na lata.