Zaczynają się wakacje – zobacz, w którym miejscu będzie tanio nad polskim morzem!

W okresie wakacji mnóstwo z nas udaje się nad Morze Bałtyckie. Wybierając się do w największym stopniu słynnych mieścin, narażamy się na duże wydatki. Dobrze jest wziąć pod uwagę niewielkie ośrodki, w jakich nie tylko nie musimy przedzierać się przez tłumy na plaży, jednak też mniej wydamy za lokum a także wyżywienie.

Nastrojowa miejscowość, jaką są Dąbki to nadbałtycka wioska zdrojowa. Kusi co roku w sezonie spragnionych morza wędrowców.

Jeśli niniejszy tekst Cię zaciekawił, to kliknij ten link, to niezwykle użyteczny artykuł, który opisuje pokrewne tematy.

To wspaniała lokalizacja dla nastawionych na energiczne spędzenie czasu, ale również dla poszukujących odpoczynku i tańszych wakacji. Od wielu lat swój raj znajdują tutaj ludzie młodzi, miłośnicy windsurfingu i dodatkowo innych sportów wodnych. Miejscowe pensjonaty oferują pokoje w niższych cenach aniżeli w oddalonym o około 8 km Darłowie. Nastrój jest łagodny i kojący, a turyści, którzy wyselekcjonują Dąbki jako lokalizację swojego urlopu, nie będą stękać z racji tłumów na plaży.

plaża

Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com

Piaszczysta plaża, rozdzielona od miejscowości pasem sosnowego lasu, jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej zadbanych nad polskim morzem. Domki letniskowe nad morzem w Dąbkach możemy wynająć tanio, albowiem już niekiedy od 15 zł za osobę. Około 7 km od Mielna, przytulne Sarbinowo, to podobnie pierwszorzędne miejsce na odpoczynek nad morzem Bałtyckim. Ma wszystko czego wyczekujemy od nadbałtyckiego kurortu, zwłaszcza schludne i duże plaże. Na wypoczynek chętnie przyjeżdżają tutaj rodziny z dziećmi a także turyści, jacy pożądają wypocząć od miejskiego zgiełku i nie uiścić za dużej kwoty pieniędzy w czasie wakacji. Miejscowość posiada szeroką bazę noclegową, wyborną ofertę gastronomiczną, a koszty tutaj są korzystniejsze niż w sąsiednim dużym ośrodku wakacyjnym, jakim jest Mielno. Wartości noclegów wahają się od 15 zł do mniej więcej 25 zł za osobę (domki letniskowe nad morzem).

By wypocząć w sezonie letnim pod żadnym pozorem nie musimy wydawać wielu gotówki. Wakacje nad morzem bałtyckim potrafią być doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających sposobu zarówno na bezczynny jak i aktywny urlop . Da się również dzierżawić domki letniskowe nad morzem tanio. Nie pozostaje nic innego, jak tylko szukać propozycji.