Zaczynają się wakacje – zobacz, w którym miejscu będzie tanio nad polskim morzem!

Zaczynają się wakacje – zobacz, w którym miejscu będzie tanio nad polskim morzem!

20 maja 2019 Off By admin
W okresie wakacji mnóstwo z nas udaje się nad Morze Bałtyckie. Wybierając się do w największym stopniu słynnych mieścin, narażamy się na duże wydatki. Dobrze jest wziąć pod uwagę niewielkie ośrodki, w jakich nie tylko nie musimy przedzierać się przez tłumy na plaży, jednak też mniej wydamy za lokum a także wyżywienie.

Nastrojowa miejscowość, jaką są Dąbki to nadbałtycka wioska zdrojowa. Kusi co roku w sezonie spragnionych morza wędrowców. To wspaniała lokalizacja dla nastawionych na energiczne spędzenie czasu, ale również dla poszukujących odpoczynku i tańszych wakacji. Od wielu lat swój raj znajdują tutaj ludzie młodzi, miłośnicy windsurfingu i dodatkowo innych sportów wodnych. Miejscowe pensjonaty oferują pokoje w niższych cenach aniżeli w oddalonym o około 8 km Darłowie. Nastrój jest łagodny i kojący, a turyści, którzy wyselekcjonują Dąbki jako lokalizację swojego urlopu, nie będą stękać z racji tłumów na plaży.

plaża

Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com

Piaszczysta plaża, rozdzielona od miejscowości pasem sosnowego lasu, jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej zadbanych nad polskim morzem. Domki letniskowe nad morzem w Dąbkach możemy wynająć tanio, albowiem już niekiedy od 15 zł za osobę. Około 7 km od Mielna, przytulne Sarbinowo, to podobnie pierwszorzędne miejsce na odpoczynek nad morzem Bałtyckim. Ma wszystko czego wyczekujemy od nadbałtyckiego kurortu, zwłaszcza schludne i duże plaże. Na wypoczynek chętnie przyjeżdżają tutaj rodziny z dziećmi a także turyści, jacy pożądają wypocząć od miejskiego zgiełku i nie uiścić za dużej kwoty pieniędzy w czasie wakacji. Miejscowość posiada szeroką bazę noclegową, wyborną ofertę gastronomiczną, a koszty tutaj są korzystniejsze niż w sąsiednim dużym ośrodku wakacyjnym, jakim jest Mielno. Wartości noclegów wahają się od 15 zł do mniej więcej 25 zł za osobę (domki letniskowe nad morzem).

By wypocząć w sezonie letnim pod żadnym pozorem nie musimy wydawać wielu gotówki. Wakacje nad morzem bałtyckim potrafią być doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających sposobu zarówno na bezczynny jak i aktywny urlop . Da się również dzierżawić domki letniskowe nad morzem tanio. Nie pozostaje nic innego, jak tylko szukać propozycji.