Sanitarna armatura – wszystko do nowoczesnych łazienek.

Sanitarna armatura – wszystko do nowoczesnych łazienek.

3 września 2021 Off By admin
Elementy łazienkowe to ważne części w procesie projektowania toalet. Od jej odpowiedniego doboru zależy komfort z użytkowania łazienki jak i ilość zużywanej w niej wody. Stelaże podtynkowe są teraz najwygodniejszym rozwiązaniem przy projektowaniu toalet. Pozwalają na lepszą organizację przestrzeni i zapewniają elegancki wygląd.

łazienka

Autor: Miyoko-Tour
Źródło: http://www.flickr.com
Marka Geberit produkuje spłuczki podtynkowe od ponad pół wieku. W tym okresie firma sprzedała 60 milionów egzemplarzy, co pozwoliło jej na przypięcie łatki lidera na rynku. Razem z wymyśleniem spłuczki podtynkowej, zrodziła się potrzeba rozwoju instalacji podtynkowej, dzięki czemu aranżowanie łazienek jest proste i nie ograniczone wielkością armatury sanitarnej. Na przestrzeni lat znacznie zmienił się system montażu spłuczek podtynkowych. Obecnie Geberit oferuje 3 grupy produktów o różnym sposobie instalacji: Geberit Duofix, Geberit GIS, Geberit Kombifix. Stelaż Geberit to idealne rozwiązanie dla każdej sytuacji budowlanej.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły tekst umieszczony w tym serwisie? Nie martw się i sprawdź więcej (https://rehab-terapia.pl/oferta/zjazdy-nawrotowe/) w tym miejscu, przeczytasz tam dodatkowe informacje.

Dostępne są w różnych wymiarach. Standardowe elementy do wiszących misek WC, dostępne są w wysokości 112 centymetrów ze spłuczką podtynkową Specjalnie wykonane elementy w wielu wymiarach, pozwalają także na zabudowę na rogu i pozwalają na wykonanie niesztampowej instalacji oraz instalacji elementów w łazience dla osób niepełnosprawnych. Stelaże Geberit posiadają spłuczki, które udowodniły swoją ponadprzeciętną jakość w ciągu ostatnich dekad.W komplecie znajdują się uchwyty, zawór kątowy do podłączenia wody, rury podłączeniowe do miski, szpilki do montowania miski oraz instrukcja montażu – .

Prysznic

Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock

Kolumny prysznicowe to części wyposażenia łazienki, które pozwalają na przyjemny prysznic codziennie. Zawierają w zestawie zarówno deszczownicę, jak i użyteczną słuchawkę prysznicową, dzięki czemu jest wybór pomiędzy odprężającym natryskiem, a chłodzącym prysznicem. Istnieje możliwość wyboru 3 typów strumieni wody w słuchawce – hydromasaż, strumień miękki lub deszczowy.

Jeżeli uważasz, że musisz znaleźć zbliżone posty, to przeczytaj wskazówki ze strony (https://goo.gl/maps/SA3zWo4RrwL2) – to trochę inny punkt widzenia, ale również jest warty zainteresowania.

Kolumny natryskowe przeznaczone są do montowania ściennego w brodzikach lub kabinach prysznicowych. Produkt został wykonany z bez korozyjnych tworzyw, które prosto utrzymać w czystości, przez co prace porządkowe zabierają mniej czasu niż dotychczas.Wąż prysznicowy jest pleciony dwa razy i posiada długość 150 centymetrów. Kolumny prysznicowe występują w kolorze srebrnym, który pasuje do większości kabin prysznicowych na rynku. Kolumny natryskowe charakteryzuje stylowe wykończenie – dzięki czemu świetnie prezentują w modnie zorganizowanych łazienkach.