Ekran led ma szansę być optymalną formą reklamy oraz narzędziem, jakie podniesie zyski twej firmy

Właściciele firm, którzy pragną reklamować własne artykuły oraz przedstawiać je przed szeroką grupą kontrahentów, borykają się z ważnym problemem, który rodzaj reklamy wybrać. Należy mieć świadomość, że wybitną skutecznością może pochwalić się reklama outdoor, czyli stosowana na ulicach.

reklamy ledowe

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama uliczna z czytelnym telebimem

Reklama uliczna ma możliwość przyoblekać bardzo różnorodną formę. Na ulicach dostrzec można zarówno duże banery, tablice świetlne, jak i także reklamy 3D. Mimo wszystko najpowszechniejszym przekaźnikiem reklamy są billboardy, które coraz częściej przybierają unowocześnioną postać wzbogaconą ekranem led. Ekran led zapewnia twórcom reklam zupełnie świeże możliwości, ponieważ nie mają potrzeby oni ograniczać się już do wielkogabarytowych plakatów, lecz mają szansę sporządzić wręcz interesujące prezentacje reklamowe, które następnie będą publikowane na nośnikach led. Przykładowe reklamy (www.foliograf.pl/) można znaleźć dla przykładu w tym miejscu:

outdoor

Autor: Sara Alaica
Źródło: http://www.flickr.com

Dobierz ekran led do swoich preferencji

Nośniki reklam, w jakich wykorzystuje się ekrany ledowe, mogą mieć bardzo różne kształty i wymiary, dzięki czemu każdy może dobrać monitor do wymogów oraz postaci swojej reklamy. Bardzo często spotyka się wielkie ekrany, które montowane w strategicznych punktach miast albo zawieszone na ścianach przy gęsto zaludnionych arteriach, emitują przeróżne treści informacyjne i reklamy. Jednak ekrany led można z sukcesem wykorzystywać również w formie skromniejszych tablic reklamowych, które zapraszają do odwiedzin w sklepie lub punkcie usługowym. Z użyciem tablic led można także przekazać kontrahentom istotne informacje, jak na przykład godziny otwarcia sklepu albo promocje na pewne towary.

Ekran led możesz wykorzystać także w budynku

Oczywiście reklama ureklama – http://www.progresdisplays.pl/rollupy/akcesoria -nie bywa jedynym zastosowaniem ekranu led przy reklamowaniu własnej firmy. Z świetnym efektem można zakładać je także wewnątrz budynków, gdzie będą służyć w formie informatorów dla interesantów zakładów bądź pacjentów przychodni lekarskich. Z pewnością taka ulepszona forma przekazywania informacji przypadnie do gustu odwiedzających dużo bardziej niż tradycyjna tablica informacyjna. Więcej w temacie można uzyskać dla przykładu w tym miejscu: daily motion.