Polecane gry

Polecane gry

27 lipca 2020 Off By admin
dużowspaniałych gier zostało wydanych przez Sony tylko na PlayStation 3. Przedstawiamy listę najbardziej wciągających oraz cenionych tytułów. Każdy z nich to gwarantowana zabawa na długie letnie popołudnia i mroźne zimowe noce. Wybór z zawężonej listy będzie też wygodniejszy i szybszy.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepsze gry na konsolę playstation 3 to produkcje, w które musicie obowiązkowo zagrać, jeżeli dysponujecie playstation 3. Przykładem takiej gry może być np. GTA 5. Znajduje się również w polskiej wersji językowej (napisy). To przepotężny i otwarty świat. Akcja tej gry odbywa się na wyspie, na której stworzone zostało miasto, wieś, rzeki a oprócz tego przepiękne jeziora.

Możemy w tym miejscu poruszać się w różny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną interesującą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To szalona gra akcji. W sklepie możemy wyszukać najpopularniejsze gry, np. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

zabawa z kinectem

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

Microsoft Kinect 2.0 dla PeCety zadebiutować na rynku już niedługo. Kinect nowej generacji będzie adresowany też do użytkowników komputerów PC. Zamieszczone zostaną liczne ulepszenia i usprawnienia. Jego dużym plusem będzie z pewnością szersze pole widzenia. Dzięki temu udoskonali się rozpoznawanie ruchu w małych pomieszczeniach.

Rozdzielczość zastosowanego sensora zaaprobuje śledzenie też pojedynczych palców oraz mimikę twarzy i ruchu powiek.

Miej na uwadze to, że istotna propozycja (https://www.dominikkania.pl/oferta/) musi być przedstawiona w właściwy sposób. Przejrzyj trochę innych stron i wybierz ten produkt, który Ci przypadł do gustu.

Na początku ma zostać skierowane do inicjatorów programowania użytkowego. Dzięki temu zostanie wymyślonych więcej odpowiednich a ponadto atrakcyjnych aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy dostaną z pewnością właściwe SDK.