Dokąd na urlop

Dokąd na urlop

23 sierpnia 2021 Off By admin
Pocztówkowo białe wybrzeża z mięciutkim piaskiem, palmy kokosowe nachylające się do klarownego morza. Słoneczko i brzmienia merengue, całkowita egzotyka, tropikalne niebo dla miłujących karaibską żywiołowość jak też niepowtarzalne, poetyczne panoramy. Bezczynne dni i pełne zabawy noce, soczyste owoce to idealna idea na niezapomniane, karaibskie wczasy.

Wakacje na Dominikanie

Autor: meltingdog
Źródło: www.sxc.hu
Dominikana jest to drugie co do wielkości państwo na Karaibach, została odnaleziona dla Europy w roku 1492 przez Kolumba. Obecnie Dominikana (strona www) zajmuje główne miejsce na liście preferowanych karaibskich miejsc urlopowych – sprawdź: wycieczki na wczasy na Dominikanę. Dużą rolę w popularności wyspy mają sami Dominikańczycy, – potomni dawnych kolonistów i niewolników, otwarci, przyjaźni i spontaniczni, co wyraża się w pełnym wyrazistości tańcu merengue. Środek wyspy pagórkowaty i porośnięty tropikalnymi lasami, wybrzeże zaś to piaszczyste plaże, które ciągną się kilometrami. Omywane nadzwyczaj ciepłą wodą wyjątkowo turkusowego morza porośnięte są ogromnymi palmami kokosowymi, które wyrastając bezpośrednio z piasku, dostarczają rozkoszny cień jak też przydają egzotyki przecudownym zachodom słońca.

Pośród dziesiątki najpiękniejszych wybrzeży w świecie znalazła się Bavaro Beach, na wschodzie Dominikany. Soczyste egzotyczne owoce, papaje oraz ananasy, świeże jarzyny a także przyprawy – to również narodowe wspaniałości słonecznej Dominikany (wakacje (zobacz również luksusowy wyjazd) na Karaibach). Doskonałe steki z lokalnych hodowli, cudowne owoce morza: langusty, małże oraz smakowite ryby zachwycają zróżnicowaniem smaków. Każdych tych delikatesów można skosztować podczas wczasów w hotelach, które poza kuchnią międzynarodową proponują także miejscowe dania.

Dominikana słynie ze znakomitej bazy hotelowej. Są tu obecne najważniejsze i najbardziej prestiżowe światowe sieci hotelarskie, które proponują komfortowe wakacje w nowoczesnych, świetnie wyekwipowanych, wielkich hotelach zlokalizowanych przy plażach. Jakim sposobem odnaleźć wczasy dla siebie? To nic trudnego, wystarczy wystukać w wyszukiwarkę wyrażenie: Dominikana wczasy czy Dominikana wakacje, (względnie Dominikana wycieczki) żeby odkryć bez liku ofert – . Najlepiej takie wakacje zarezerwować jak najwcześniej, najlepiej jeszcze na początku roku. W tym okresie propozycje urlopowe będą najkorzystniejsze.