3 sposoby na ładną i funkcjonalną łazienkę

3 sposoby na ładną i funkcjonalną łazienkę

10 listopada 2020 Off By admin
Aranżacja niedużej łazienki funkcjonalnie, a do tego ergonomicznie, to faktycznie nie za proste zadanie. Istnieje na szczęście wiele metod, dzięki jakim nasza nieduża łazienka będzie sprawiać wrażenie przestronnej, jednocześnie znajdzie się w niej miejsce na konieczne wyposażenie. Jednym z pomysłów jest układ dwa w jednym czyli wanna i natrysk. To bardzo dobra opcja, jak nie istnieje możliwość, żeby znaleźć miejsca dla dwóch łazienek w mieszkaniu, natomiast pragniemy posiadać jedno, jak i drugie.

umywalka

Źródło: pixabay

Dzięki temu rozwiązaniu, w jednej łazience są do dyspozycji różne opcje kąpieli, a jednocześnie sporo miejsca dla pozostałego wyposażenia, tj.

To zagadnienie jest dla Ciebie atrakcyjne? To zobacz także pokrewne wątki (https://www.geosurv.pl/uslugi-geodezyjne/podzial-dzialki/), zawierające równie wciągające dane na ten temat.

owalna umywalka. Na rynku możemy znaleźć różne rodzaje wanien prysznicowych, tak więc dla każdego rodzaju łazienki można odnaleźć coś właściwego. W łazience muszą znajdować się odpowiednie meble łazienkowe, jednocześnie nie powinno być ich za dużo. (Baterie do łazienki najbardziej istotne, ażeby schować w nich konieczne drobiazgi. Im mniej kosmetyków do drobnych przedmiotów na widoku, to łazienka będzie rzeczywiście przestronniejsza i uporządkowana. Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie pojemnych szuflad na kosmetyki i szczotki do włosów. Niezwykle dobrym pomysłem jest również “niewidoczna” szafka za lustrem albo szafka nad zabudową stelaża wc. Tego typu schowek na ręczniki czy papier toaletowy jesteśmy w stanie bardzo łatwo ukryć, jednocześnie zabudowując stelaż podtynkowy WC takim samym materiałem, z którego wykonane zostały fronty szafki.

prysznic

Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku małych oraz wąskich powierzchni najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z kabiny prysznicowej, dla jakiej odnalezienie właściwego miejsca jest zdecydowanie łatwiejsze niż w przypadku wanny. Dodatkowo w małych łazienkach dość często odchodzi się od brodzików na rzecz odwodnień liniowych, które bardzo dobre umiejscowione w powierzchnię podłogi zapewniają uzyskanie kolejnych centymetrów w łazience. Zobacz ofertę Bridom Pamiętajmy, by aranżując łazienkę korzystać z tylko najwyższej jakości materiałów. Tego rodzaju możemy dostać w specjalistycznych sklepach, jakie posiadają w swojej ofercie na przykład wysokiej jakości baterie do prysznica.