3 sposoby na ładną i funkcjonalną łazienkę

3 sposoby na ładną i funkcjonalną łazienkę

28 kwietnia 2021 Off By admin
Aranżacja niedużej łazienki funkcjonalnie, a do tego ergonomicznie, to faktycznie nie za proste zadanie. Istnieje na szczęście wiele metod, dzięki jakim nasza nieduża łazienka będzie sprawiać wrażenie przestronnej, jednocześnie znajdzie się w niej miejsce na konieczne wyposażenie. Jednym z pomysłów jest układ dwa w jednym czyli wanna i natrysk. To bardzo dobra opcja, jak nie istnieje możliwość, żeby znaleźć miejsca dla dwóch łazienek w mieszkaniu, natomiast pragniemy posiadać jedno, jak i drugie.

umywalka

Źródło: pixabay

Dzięki temu rozwiązaniu, w jednej łazience są do dyspozycji różne opcje kąpieli, a jednocześnie sporo miejsca dla pozostałego wyposażenia, tj. owalna umywalka. Na rynku możemy znaleźć różne rodzaje wanien prysznicowych, tak więc dla każdego rodzaju łazienki można odnaleźć coś właściwego.

Wtedy, gdy będziesz wyszukiwać pokrewnych artykułów, to takie wskazówki ze strony (http://www.progresdisplays.pl/kasetony-led-scienne) na pewno będą dla Ciebie niezwykle użyteczne.

W łazience muszą znajdować się odpowiednie meble łazienkowe, jednocześnie nie powinno być ich za dużo. (Baterie do łazienki najbardziej istotne, ażeby schować w nich konieczne drobiazgi. Im mniej kosmetyków do drobnych przedmiotów na widoku, to łazienka będzie rzeczywiście przestronniejsza i uporządkowana. Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie pojemnych szuflad na kosmetyki i szczotki do włosów. Niezwykle dobrym pomysłem jest również “niewidoczna” szafka za lustrem albo szafka nad zabudową stelaża wc. Tego typu schowek na ręczniki czy papier toaletowy jesteśmy w stanie bardzo łatwo ukryć, jednocześnie zabudowując stelaż podtynkowy WC takim samym materiałem, z którego wykonane zostały fronty szafki.

prysznic

Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku małych oraz wąskich powierzchni najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z kabiny prysznicowej, dla jakiej odnalezienie właściwego miejsca jest zdecydowanie łatwiejsze niż w przypadku wanny. Dodatkowo w małych łazienkach dość często odchodzi się od brodzików na rzecz odwodnień liniowych, które bardzo dobre umiejscowione w powierzchnię podłogi zapewniają uzyskanie kolejnych centymetrów w łazience.

Absorbujący tekst? Jeżeli tak sądzisz, wcześniejsza strona (https://edenbus.com.pl/) również stanowi wartościowe źródło informacji, które odnosi się do podnoszonej problematyki.

Zobacz ofertę Bridom Pamiętajmy, by aranżując łazienkę korzystać z tylko najwyższej jakości materiałów. Tego rodzaju możemy dostać w specjalistycznych sklepach, jakie posiadają w swojej ofercie na przykład wysokiej jakości baterie do prysznica.