3 sposoby na ładną i funkcjonalną łazienkę

3 sposoby na ładną i funkcjonalną łazienkę

12 stycznia 2019 Off By admin
Aranżacja niedużej łazienki funkcjonalnie, a do tego ergonomicznie, to faktycznie nie za proste zadanie. Istnieje na szczęście wiele metod, dzięki jakim nasza nieduża łazienka będzie sprawiać wrażenie przestronnej, jednocześnie znajdzie się w niej miejsce na konieczne wyposażenie. Jednym z pomysłów jest układ dwa w jednym czyli wanna i natrysk. To bardzo dobra opcja, jak nie istnieje możliwość, żeby znaleźć miejsca dla dwóch łazienek w mieszkaniu, natomiast pragniemy posiadać jedno, jak i drugie.

umywalka

Źródło: pixabay

Dzięki temu rozwiązaniu, w jednej łazience są do dyspozycji różne opcje kąpieli, a jednocześnie sporo miejsca dla pozostałego wyposażenia, tj. owalna umywalka. Na rynku możemy znaleźć różne rodzaje wanien prysznicowych, tak więc dla każdego rodzaju łazienki można odnaleźć coś właściwego. W łazience muszą znajdować się odpowiednie meble łazienkowe, jednocześnie nie powinno być ich za dużo. (Baterie do łazienki najbardziej istotne, ażeby schować w nich konieczne drobiazgi. Im mniej kosmetyków do drobnych przedmiotów na widoku, to łazienka będzie rzeczywiście przestronniejsza i uporządkowana. Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie pojemnych szuflad na kosmetyki i szczotki do włosów.

Zainteresowała Cię opisywana tematyka? Jeśli tak, to poza tym zobacz link na witrynie (http://soapbubble.pl/eleganckie-zaproszenia-na-slub/), która również przedstawia tego typu teksty. To bez dwóch zdań zwróci Twoją uwagę.

Niezwykle dobrym pomysłem jest również “niewidoczna” szafka za lustrem albo szafka nad zabudową stelaża wc. Tego typu schowek na ręczniki czy papier toaletowy jesteśmy w stanie bardzo łatwo ukryć, jednocześnie zabudowując stelaż podtynkowy WC takim samym materiałem, z którego wykonane zostały fronty szafki.

prysznic

Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku małych oraz wąskich powierzchni najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z kabiny prysznicowej, dla jakiej odnalezienie właściwego miejsca jest zdecydowanie łatwiejsze niż w przypadku wanny. Dodatkowo w małych łazienkach dość często odchodzi się od brodzików na rzecz odwodnień liniowych, które bardzo dobre umiejscowione w powierzchnię podłogi zapewniają uzyskanie kolejnych centymetrów w łazience. Zobacz ofertę Bridom Pamiętajmy, by aranżując łazienkę korzystać z tylko najwyższej jakości materiałów. Tego rodzaju możemy dostać w specjalistycznych sklepach, jakie posiadają w swojej ofercie na przykład wysokiej jakości baterie do prysznica.

Ten odnośnik do serwisu okulary przeciwsłoneczne prada kieruje do bardzo ciekawej strony, która posiada równie interesujące informacje na opisywany wątek.

/J]