Telebimy czy billboardy – która ze wskazanych form reklamy zewnętrznej jest szczególnie atrakcyjna?

Właściciele firm mają dużo zadań, jakim muszą sprostać, by z sukcesem prowadzić swą działalność. Jednym z nich jest niewątpliwie zareklamowanie produktów lub usług w sposób, który przywabi klientów. Istnieje niejedna forma reklamy, a jedną ze szczególnie powszechnych jest reklama outdoorowa, zwana inaczej reklamą zewnętrzną. Dwie zwłaszcza znane formy takiej reklamy to billboardy i telebimy. Jaka z nich będzie dla nas bardziej właściwa?

Telebim Opole jest ekranem wizyjnym, jaki składa się z diod. Można na nim umieszczać przeróżnego typu animacje, które częstokrotnie zdecydowanie lepiej przyciągają uwagę od zwyczajnych plakatów. Obraz na nim przedstawiany jest wyraźny także w cięższych warunkach atmosferycznych, na przykład kiedy świeci słońce albo jest deszczowo – kliknij . Billboard natomiast jest nośnikiem reklamy, jaki może przyjąć nad wyraz duże rozmiary, w zależności od tego, gdzie chcemy go umieścić. Billboardy mogą stać przy drogach, ale (karta informacyjna przedsięwzięcia bydgoszcz) mogą być również zawieszone na budynkach w centrum miasta.

telebimy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Tam mają okazję być zauważone przez największą liczbę ludzi, zatem lokalizacja powinna być jednym z pierwszych czynników, jakie będziemy rozważać. Jeśli chodzi o telebim Konin Kleczewska, jest on z pewnością droższy od billboardu, ale także bardziej efektowny. Dodatkowo potrzebuje należytego zezwolenia – nie można go postawić od tak.kliknij w link biuro rachunkowe płock biuro rachunkowe płockBillboardy natomiast mogą być niezauważalne nocą bądź przy gorszej pogodzie, jeśli odpowiednio ich nie oświetlimy. Dlatego nie zapominajmy o tym, decydując się na tą formę promocji.

Nie ma wyraźnej odpowiedzi na pytanie, jaki z typów reklamy zewnętrznej jest korzystniejszy. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb danego właściciela firmy i kampanii reklamowej, jaką zamierza przeprowadzić – czytaj . Odpowiedz w związku z powyższym sobie na pytanie, na czym zwłaszcza ci zależy i jak według ciebie najskuteczniej dotrzesz do odbiorców, a wyjście nasunie ci się samo. Gdzie zgłosić się w celu wykonania reklamy na powyżej wskazane rodzaje nośników? Najlepiej do dobrej agencji reklamowej, jaka posiada doświadczenie w tej dziedzinie oraz dzięki której odniesiemy upragniony sukces.