Większe miasto zapewnia licznych odbiorców twojej reklamy, wynajmij ekran w strategicznym miejscu, żeby do nich dotrzeć

Większe miasto zapewnia licznych odbiorców twojej reklamy, wynajmij ekran w strategicznym miejscu, żeby do nich dotrzeć

15 grudnia 2018 Off By admin
W wypadku reklamy zewnętrznej, poważne znaczenie ma zarówno typ wykorzystanego nośnika, jak też dobra lokalizacja. Wielkie miasta, jakim jest Poznań, dysponują wyjątkowo urozmaiconym wyborem lokalizacji, które bywają gęsto zaludnione oraz gwarantują świetny odbiór zamieszczanej reklamy. Trzeba zaznajomić się z ich specyfiką, żeby mieć szansę wybrać lokalizację doskonałą dla swojej reklamy.

Wybierz najlepsze miejsce

Lokalizacja reklamy okazuje się tak samo istotna, co sam nośnik, na którym jest ona zamieszczona. Reklama uliczna musi wyróżniać się wybitną wyrazistością i czytelnością w każdych warunkach pogodowych (sprawdź na stronie). Właśnie dlatego w reklamie outdoor tak wielkim powodzeniem chwalą się telebimy. Ich matryca zaprojektowana jest z diod ledowych, a one same dają wyjątkowo wyrazisty obraz. By jednak telebim spełnił swe zadanie, trzeba postarać się, żeby został postawiony w doskonałym miejscu, gdzie codziennie skupia się liczna grupa ludzi.

Idealnie sprawdzają się telebimy w centrum miasta

Zamieszczając treść reklamową na telebimie, kontrahenci chcą mieć świadomość, że trafi ona do dużej grupy odbiorców. W wypadku telebimów idealnie sprawdzają się miejsca bliskie głównych ulic miasta, rond oraz skrzyżowań. Warto pamiętać, że kierowcy koncentrują się na samochodzie i żeby mieć możliwość kierować zainteresowanie na reklamę, wymagają krótkiej chwili postoju w podróży. Pomyślnie więc, jeżeli telebim zostaje umiejscowiony w pobliżu świateł – szerzej na ten temat. Korzystne okazuje się również sąsiedztwo budynków często odwiedzanych przez ludzi, takich jak dworce PKP bądź popularne galerie handlowe, ponieważ również one znacząco oddziałują na zainteresowanie reklamą. Kiedy chodzi o dobre miejsce pod telebim poznań al niepodległości będzie doskonałym wyborem.

Znajdź odpowiedni telebim dla twojej reklamy

Na chwilę obecną w Poznaniu zamontowano sporo telebimów w atrakcyjnych miejscach, więc bez problemu można wynająć odpowiedni nośnik dla siebie. Aby dokonać najlepszego wyboru trzeba przemierzyć wozem ulice miasta, aby przekonać się, które położenia gwarantują doskonały odbiór reklamy. Z wybranymi lokalizacjami można również zapoznać się w sieci na stronach administratorów telebimów.