Gadżet z górnej półki. Co kupić dawno niewidzianej osobie?

Kupić fajny i dopasowany upominek przyjacielowi, to sztuka. Każdy, kto próbował ten wie, iż nie jest to bułka z masłem. Czym dobrze jest się kierować? Można nabyć coś fajnego dla przyjaciela myśląc o tym, czym trudni się on na co dzień. Możemy kupić wyjątkową, skórzaną torbę czy portfel czy też wytworny zegarek na pasku.

Rower

Autor: Grao Castellon
Źródło: http://www.flickr.com
To przedmioty ponadczasowe, które zdadzą egzamin zarówno dla młodych osób, jak i tych dojrzałych. Ale wybierzmy modele, które są zrobione z dobrych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne tworzyw i nie będą postarzać obdarowanej osoby. Jeśli znamy go trochę lepiej, celujmy w podarek związany z jego hobby. Jeżeli pasjonuje go kultura, z pewnością będzie zachwycony kiedy dostanie jedną z najświeższych książek krajowych albo zagranicznych poczytnych pisarzy – torebki genuine.

Kupmy coś nowego, lecz nie z półki „bestseller”.

Ciekawy post? Jeżeli tak myślisz, kliknij bez wahania tu, gdyż te teksty z pewnością również są warte zapoznania się.

Jeśli to informatyka i nowinki techniczne – zapoznajmy się z asortymentem producentów typu Gigabyte czy Genuine. Mężczyźni lubią męskie zabawki i gadżety, dlatego możemy zdecydować się na coś do roweru (przykładowo – torbę na rower marki Giant lub pompkę Genuine) – jakiś przedmiot do mieszkania (fajne organizery, pakowne kufry, suszarkę Gimi) albo jakiś zdalnie sterowany pojazd. Jeżeli całkiem nie wiemy co kupić, zdecydujmy się na praktyczny prezent, lecz niech nie będą to skarpetki…

Gdy wiemy, iż mężczyzna ten mocno dba o siebie, zdecydujmy się na coś z markowych produktów z limitowanej edycji, a jeśli doskonale radzi sobie w kuchni, podarujmy plastikowe składane pudełka na prowiant.

Z czystym sumieniem zalecam to opracowanie każdemu fanowi tego zagadnienia. One niewątpliwie też są godne zainteresowania.

To mariaż przyjemnego z pożytecznym – ładnie wyglądają, a do tego są bardzo funkcjonalne. Jeżeli wiemy, że facet m pojęcie o dobrych trunkach, winach albo whiskey, można kupić markowy shaker z zestawem syropów barmańskich.

Nie zostawiajmy kupna prezentu na ostatni moment. Przejrzyjmy dokładnie towary Gimi lub Giant w internecie i zamówmy wybrane przez nas produkty. Gdyby nam nie odpowiadały, zawsze mamy zapas czasu na zwrot i wybór czegoś nowego. Jeżeli chcemy rozeznać się w dostępności i cenach konkretnych pozycji ze sklepu w sieci, na przykład Genuine, możemy odezwać się do obsługi telefonicznie lub drogą mailową. Wybór w sklepach pokroju Gigabyte najczęściej jest tak obszerny, że na pewno uda nam się kupić coś, co obdarowywaną osobę pozytywnie zaskoczy i ucieszy.