Praca w korporacji jest równie ciężka co fizyczna, z tego powodu ważne jest, żeby pracownicy właściwie się odżywiali

Praca w korporacji jest równie ciężka co fizyczna, z tego powodu ważne jest, żeby pracownicy właściwie się odżywiali

2 sierpnia 2020 Off By admin
Pracujemy coraz dłużej, toteż coraz mniej spędzamy czasu w domu. Toteż posiłki jemy przeważnie w trakcie pracy. Lecz te „posiłki” rzadko wyglądają jak domowe, najczęściej mają nadruk „instant” i zapewne nie są dla nas zdrowe ani też nie nasycą nas na długo.

online

Autor: WoWLore
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz co możemy zrobić, kiedy deadliny gonią?
Praca w korporacji to ciężki kawałek chleba nie tylko dla pracowników gorzej płatnych, ale częstokroć również dla ich przełożonych. Dziesięć godzin każdego dnia pozbawia możliwości przyrządzania posiłków w domu. Praca od 7 lub 8 do późnych godzin wieczornych jest prawdę mówiąc istotą egzystencji pracownika korporacji. Nierzadko przemęczeni, niewySPAni i zajęci wykonywaniem zleceń ludzie, którzy cały czas żyją w pośpiechu – tak maluje się praca (szerzej tu: http://www.bhp-online.com/) w korporacji. Prosperują jednak firmy, które postanowiły, że na tej sytuacji można całkiem dobrze zarobić. Catering dla firm, przede wszystkim w dużych miastach szybko się rozprzestrzenia – catering we Wrocławiu. Jest to całkowicie nowa gałąź w gastronomii, jaka jest dokładnie stworzona na wymagania aktualnych standardów pracy. Firma cateringowe według uzgodnionego grafiku, o właściwiej godzinie, na przykład gdy pracownicy mają chwilę przerwy, przyjeżdża oraz roznosi gorące posiłki pracownikom. Na nieszczęściu wielu pracowników korporacji zostało powołanych do życia wiele drobnych domowych firm, co rzeczywiście zredukowało bezrobocie w dużych miastach – jedzenie na telefon z Wrocławia. Dyrektorzy oraz pracownicy korporacji dobrze oceniają współpracę z tego typu firmami. Wachlarz oferowanych usług jest całkiem szeroki, od zaopatrywania biurowej kuchni w niezbędne towary takie jak kawa oraz cukier po dowóz gotowych posiłków.

Praca w korpo bywa tak samo męcząca, co praca fizyczna. Spędzenie dziesięciu wolno płynących godzin przed monitorem, siedząc w niewygodnej pozycji męczy pracowników. Z tego powodu istotne jest, by właściwie się odżywiali. Taką szansę zapewnia catering dla firm.