Popularne gadżety reklamowe – drobiazgi od firmy jako sprawdzony sposób na reklamę marki?

Popularne gadżety reklamowe – drobiazgi od firmy jako sprawdzony sposób na reklamę marki?

16 października 2020 Off By admin
Dużo firm posiada ogromną pulę gadżetów z logo lub w firmowych barwach i rozdaje je w różnych okolicznościach swoim klientom lub przyszłym klientom. To skuteczny sposób na zaistnienie w świadomości przyszłych klientów, lecz także na przywiązanie konsumentów do firmy. Jakie przedmioty są najpopularniejsze?

Koc

Autor: s.Oliver
Źródło: s.Oliver
W ofercie dużej ilości sklepów internetowych znajdują się różne rzeczy, które bywają całkiem przydatne, jak i te, które są zbieraczami kurzu. Dana firma może je spersonalizować i uzyskać w ten sposób firmowy produkt do sprzedaży, darmowej dystrybucji lub wymieniania na prezenty związane przykładowo z programem lojalnościowym. Jednym z najczęściej stosowanych są ręczniki i koce reklamowe – .

Czy zajmują Cię zbliżone wątki? Jeśli tak, to jeszcze więcej (http://www.stylowy-mebel.pl/lustra-w-zlotej-ramie-c-15.html) tego typu wpisów stworzono na naszej kolejnej stronie. Namawiamy!

Są to doskonałe przedmioty na różnego typu promocje w czasie biwaków, imprez w plenerze oraz firmowych wypadów integracyjnych lub kolonii, zielonych szkół albo obozów.

Szkoły językowe czy przedszkola prywatne mogą z nich zrobić bardzo fajny podarunek na zakończenie roku, ponieważ to oczywiste, że koc zostanie zabrany na wakacje. W pulę gadżetów od marki na lato, poza ręcznikami kąpielowymi czy kocami, możemy włączyć również piłki plażowe, friesbie i daszki oraz bandany. Logotypy są najczęściej dobrze widoczne, więc ludzie noszący daszki albo plastikowe odblaskowe bransolety są całkiem dobrą reklamą. Następnymi, bardzo popularnymi produktami są gliniane kubki, filiżanki, kufle czy kubki termiczne. Wygodne wkubki (zobacz kubki z własnym nadrukiem)waniu, poręczne kubki z uchem, dobre do postawienia na biurku w pracy czy kubki trzymające temperaturę do zabrania w podróż albo do samochodu, to bardzo funkcjonalne przedmioty, równocześnie doskonale prezentujące firmę.

Kolejnym gadżetem, który często otrzymujemy, jest parasolka. Wprawdzie w Polsce nie możemy narzekać na angielską pogodę, ale parasolka rzeczywiście często się przydaje, dlatego – równie często możemy robić w ten sposób reklamę towarzystwom ubezpieczeniowym, instytucjom bankowym lub również stacjom benzynowym. Bardzo często maluchy są obdarowywane drobiazgami w postaci ołówków, kredek albo długopisów z logotypem, baloników, odblaskowych figurek lub gumowych bransoletek. Jak widać asortyment jest bardzo duży. Koce reklamowe albo koszulki mogą być ozdobione logotypem drukowanym bezpośrednio na kocu za pomocą haftu, natomiast na plastikowych czy gumowych przedmiotach logo jest naniesione komputerowo.