Sponsor drużyny – sposób na jej rozwój. Jak go odnaleźć? W jaki sposób nakłonić przedsiębiorców do pomocy?

Sponsor drużyny – sposób na jej rozwój. Jak go odnaleźć? W jaki sposób nakłonić przedsiębiorców do pomocy?

6 lipca 2019 Off By admin
Jesteś pasjonatem jakiegoś sportu? Z pasją oglądasz go w telewizji? A możliwe, że nawet sam uprawiasz? To świetnie. Warto jest mieć hobby, a zwłaszcza tak korzystnie działające na nasz organizm.

Zapewne dzięki temu masz więcej pozytywnej energii, radości życia, jesteś w pełni sił. A obecnie niestety nie każdy może się tym pochwalić.

Przypadł Ci do gustu nasz artykuł? Zatem czytaj także (https://moto-point.com.pl/243-obuwie-motocyklowe), na co masz chęć na następnej stronie, którą z pasją dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jednakże Wasze hobby jest też niewątpliwie również dosyć kosztowne. Musicie w końcu zakupić sprzęt oraz go co pewien czas wymieniać, zainwestować w jednolite stroje, najmować salę do ćwiczeń, jak również dojeżdżać w jakiś sposób na rozgrywki odbywające się gdzieś dalej. Wszystko to kosztuje i to w sumie dość sporo, a nie każdego niestety stać na pokrycie niniejszych wydatków ze swojej kieszeni. Co w takim razie można zrobić? Najlepiej zaciekawcie się zjawiskiem, jakim jest fundraisers for sports team. O co chodzi? Naturalnie o wyszukanie sponsorów, czyli ludzi czy firm, które chcą Was wspomóc finansowo – artykuł o fundraisers for sports teams. Wbrew pozorom nie jest to takie niełatwe. Musisz wyłącznie orientować się, gdzie poszukiwać.

drużyna na piłkarskim boisku

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com

A w takim razie gdzie? Najkorzystniej naturalnie wśród przedsiębiorców. Rozejrzyj się w lokalnych firmach. Z pewnością wyszukasz tam fascynatów dyscypliny sportowej, jaką się zajmujesz. Grasz w nogę? Przecież to niezrównanie powszechny sport. A może w kosza lub siatkę? Tu w ogóle nie jest gorzej. Odrobinę mniej na czasie jest np. hokej, ale właśnie ta niszowość może przyciągnąć dobrego sponsora. Gdy już będziesz mieć kogoś określonego na oku, spróbuj się z nim skontaktować.

Czy potrzebujesz następnych i ciekawych artykułów na powyższy temat? Służymy pomocą – kliknij, zobacz, sprawdź tu świeże treści.

Wystosuj formalne, poważne pismo na poziomie. Scharakteryzuj w nim Wasze działania, sukcesy, krótko mówiąc – pokażcie się z jak najlepszej strony, a na pewno przyniesie to efekt. Jeżeli nie od razu, to za drugim czy trzecim razem. Jednak aby on był w pierwszej kolejności musisz zadbać o poziom drużyny. Niech naprawdę ma się ona czym poszczycić – więcej szczegółów. Niech to będzie niekłamana grupa entuzjastów, jacy wkładają masę wysiłku w to, by zdobyć sukces. Tak, aby sponsor był dumny z osób, które finansuje. Jeżeli staniecie się znani dzięki swoim sukcesom, to przedsiębiorcy sami się będą starali, by zamieścić swoje logo na Waszych t-shirtach.