Gotowe projekty domków piętrowych – doskonale zagospodarowana przestrzeń i ciekawe aranżacje

Gdy chcemy wybudować piętrowy dom jednorodzinny, lecz nie mamy jeszcze własnego projektu, zdecydujmy się na gotowe projekty domów piętrowych, które są dostępne w biurach architektonicznych.

Z pewnością wprowadzono tam możliwości, jakie są gruntownie przeanalizowane i zgodne ze wszystkimi normami.

nadruk na t-shircie

Autor: Matteo Doni
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz popularniejsze wcześniej przygotowane projekty domów piętrowych to polecane rozwiązanie dla osób, które chcą dobrze wykorzystać powierzchnię użytkową, a równocześnie mieć komfortowe w aranżacji piętro pozbawione ścian skośnych. Domy piętrowe posiadają przeważnie nowoczesną stylistykę oraz elegancką formę. Projekty domów piętrowych to też nowatorskie domki, będące rozwiązaniem przeciwnym do użytkowego poddasza Chcesz kupić projekty domów piętrowych?. Często są to domki aranżowane pod wąską działkę, stosunkowo tanie w budowie i ekonomiczne w eksploatacji. Piętrowe domy mają również mniejszą powierzchnię zabudowy niż budynki parterowe o tej samej powierzchni mieszkalnej.

Interesujący artykuł? Zatem z pewnością spodoba Ci się także informacja z witryny, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Trzeba w niego wejść.

Spotkamy tu równocześnie projekty domów piętrowych ze spadzistym dachem, jak i totalnie płaskim. Projekty nowoczesnych domków piętrowych stanowią dobrą równowagę do mieszkań w blokach, idealnie komponując się z architekturą miasta. Ogromną popularnością cieszą się również domy jednorodzinne w starym stylu.

Radioodbiornik 1908-1

Autor: First Austria
Źródło: First Austria
starsza pani

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Znaczna część proponowanych opcji opracowanych przez biuro architektoniczne posiada np. fajnie wkomponowany garaż – ogromna zaleta dla ludzi mających auto Odwiedź stronę partnera –

Warto także zauważyć, iż wnętrza wielu projektów wyróżniają się bardzo nowoczesnym rozkładem, który w rozsądny sposób oddziela strefę nocą oraz pokój dzienny.