Róznica zdań powodem rozwodów

Każdy z nas ma różnorakie empiria życiowe, lecz to niewątpliwie dla was, czytających nasz artykuł, ogólnik. Jednak nie będziemy zajmować się bardziej wnikliwą analizą naszej tezy, ponieważ, chcemy zająć się się doświadczeniami w kompletnie innym kontekście.
Ile razy zdarzyło się wam, że nie byliście przyjęci przez społeczność, chociaż zdawało się wam, iż posiadacie dobre związki ze znajomymi? Jest to rezultatem tego, iż mimo wszystko, zupełnie inaczej interpretujemy, to co nam się przydarza.

reklama na autobusie

Autor: EVERYMAN FILMS LTD (EVERYMAN FILMS LTD)
Źródło: http://www.flickr.com
Świeże doświadczenia porównujesz z tymi z przeszłości. Każdy posiada własny komplet doświadczeń, dlatego interpretacje posiadamy odmienne. Takie sytuacje mają swe miejsce dosyć często w związkach małżeńskich. Jest na temat owego kłopotu mnóstwo rozpraw doktorskich, które tłumaczą go w sposób wedle nas mało wystarczający, z tego powodu że wiele w nich paplaniny o biologii mężczyzny i kobiety, tradycyjnym wrogim podejściu płci, wytłumaczone badaniami, statystykami i hormonami.użyj linku endokrynolog ostrołęka endokrynolog ostrołękaPrawda jest o wiele prostsza do przyjęcia z Psychologicznego punktu widzenia. To dokładnie odrębna interpretacja tych samych doświadczeń, przez wzgląd na inną przeszłość każdego małżonka. Terapia małżeńska zobacz terapia małżeńska przedsięwzięta w jednym ze stołecznych zakładów psychologicznych, jest swojego rodzaju nietradycyjna. Można ją nazywać roboczo odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Małżonkowie, którzy mają problem w związku nie mają chęci rozmawiać ze sobą, co zazwyczaj mogłoby rozwiązać kłopot. Terapia składa się z cyklu spotkań na których stołeczny specjalista dowiedzie pokłóconym małżonkom, że mają wiele identycznych doświadczeń, oraz ukazać, że większość ich kłótni wynika z różnej interpretacji problemu.
Jeśli czytasz ten artykuł i stwierdziłeś lub stwierdziliście, iż ów problem dotyczy was i interesuje was najlepszy psycholog (p-w – psycholog psychoterapeuta wrocław) Warszawa przejrzyj jest waszym celem.
Każdy może mieć odmienne zdanie na identyczny temat, lecz nie pozwólmy aby to doprowadzało do rozwodu. Istotna jest rozmowa i wymiana doświadczeń.