Najodpowiedniejsze pieczywo na Twój stół każdego świtu. Co nabywać, by smakowało?

Spółdzielnia Usługowo – Handlowa “Jedność” w Bieruniu chlubi się przeszło 60-letnią tradycją oraz na trwale wpisana jest w terenowy krajobraz gospodarczy. Wiedzie ona firmę handlową, produkcyjną a także usługową. Mieści w sobie w swojej ofercie tak samo szeroki wybór artykułów piekarniczych jak i duży wybór artykułów ciastkarskich.

ciastka

Autor: Jaro Larnos
Źródło: http://www.flickr.com

Marka „Jedność” nie spoczywa w jednym punkcie. Dynamicznie rozwija swoją działalność przez modernizowanie placówek handlowych , dostosowując je do próśb klientów, do wymogów nowomodnego handlu i także kanonów unijnych. Personel zatrudniony w oddziałach handlowych demonstruje fachowe przygotowanie zawodowe, jakie powiązane z dużą wiedzą pomaga na zaspokojenie potrzeb klientów. Dla klientów urządza się degustacje, promocje i konkursy, które cieszą się wielką popularnością. Co dokładnie jest kluczem do sukcesu? Zaiste fachowy personel i dodatkowo jego zaangażowanie w rozwój firmy. Swoje towary firma „Jedność” promuje między innymi na wszelkiego rodzaju imprezach krajowych oraz uczestnictwo w licznych targach. Dokładnie tam „Jedność” zdobyła rozliczne nagrody. Pierwszą z nich w 2004r. na Powiatowych Targach Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie Spółdzielnia otrzymała najważniejszą nagrodę za ekspozycję targową – statuetkę „Złotego liścia”.

Nie zwlekaj — zweryfikuj jakie fascynujące informacje prezentuje nasza autorska strona internetowa (http://miejscakonferencyjne.pl/sale-konferencyjne/mazowieckie.html). Jej tematyka z pewnością szalenie Cię zaciekawi.

W 2005r. otrzymała w podobny sposób wyróżnienie na X Międzynarodowych Targach Spółdzielczości w Kielcach za wyrób ciastkarski „Całuski bieruńskie”. Na IV Targach Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie w 2006r. produkt pozyskał laur za artykuł targowy. Spółdzielnia angażuje pilnych i doświadczonych pracowników, którym z zupełnym zaufaniem da się powierzyć trudne zadania. Jest to prawdziwy, wiarygodny i trwały partner w biznesie. Tradycyjna metoda wyrobu wszelkiego rodzaju produktów z oferty Spółdzielni przyciąga raz po raz więcej klientów.

Na obecną chwilę ciężko jest dobrać należytą, cieszącą się należytą opinią u obywateli tudzież klientów piekarnię lub cukiernię, jaka będzie proponować nienaganne i rozkoszne produkty. Spółdzielnia „Jedność” oferuje nam towary tworzone w rutynowy sposób, z przeszłością. Nie sposób przejść beznamiętnie obok tego miejsca, gdyż zapach przyciągnie nas z ulicy.