Oferta niszczenia informacji

W przypadku wielu przedsiębiorstw liczne dokumenty mogą zawierać dane wrażliwe, które dotyczą działalności i zawierają informacje tajne, w związku z czym istnieją grupy, które służą profesjonalną segregacją oraz niszczeniem ich za sprawą pełni bezpiecznych metod, dzięki czemu nie wpadną one w niepowołane ręce.

Wszystko odbywa się w zgodzie ze środowiskiem.
Niszczenie – witryna w tym temacie – dokumentów rozpoczyna się od zamówienia danej usługi, po której klienci dostają tzw. pojemniki bezpieczne, które posiadają pojemność od 50 aż do 500 litrów. Jeśli firmy wyrażą taką wolę, wymiana pojemników może być jednorazowa, bądź cykliczna. Po ich napełnieniu, dokumenty są zabierane, a przy okazji – zostaje spisywany pewnego rodzaju protokół. Pudła z dokumentami zostają przetransportowane do siedziby grup niszczących przy pomocy specjalistycznych samochodów wyposażonych nawigację GPS. Niszczenie dokumentów ma miejsce w strzeżonych przez doświadczony personel pomieszczeniach, gdzie wszystkie są odpowiednio utylizowane. Co ważne – klienci nie muszą się martwić o bezpieczeństwo swoich dokumentów, gdyż nie mają one prawa wydostać się one poza obszar firm. Jeśli dojdzie jednak do wycieku, wtedy ubiegać się można o odszkodowanie w wysokości nawet kilkudziesięciu milionów złotych.

niszczenie dokumentów

Źródło: http://www.sxc.hu/
Ów firmy oferują też niszczenie dysków twardych, będących odpowiednio niszczone oraz utylizowane. Po wszystkim, klienci z reguły otrzymują pisemne poświadczenie o dokonaniu zniszczenia.

Dzięki temu, przedsiębiorstwa zamawiające ów usługę mają gwarancję bezpieczeństwa. Dyski twarde z całą pewnością nie dostaną się w niepowołane ręce, dlatego też usługa taka jest świetną możliwością pozbycia się ton informacji.