Liderzy internetowych mediów

Liderzy internetowych mediów

13 sierpnia 2020 Off By admin
Każdego dnia nieomal 4 mld filmów jest odtwarzanych poprzez użytkowników Netu na całym świecie. W Naszym kraju wskaźniki również są imponujące.

YouTube w Polsce ma więcej obserwatorów aniżeli najlepszy serial w dobrym czasie antenowym. Polacy w ciągu jednego miesiąca odtwarzają mniej więcej 13 mln filmików wideo na YouTube. Taki wynik znaczy pierwsze miejsce w rankingu serwisów wideo w Naszym kraju. Wszelkie pozostałe są hen z tyłu za YouTube. Jednakowo jest w przypadku serwisów VOD, gdzie proporcje mówią same za się.

Zerknij – stworzyliśmy wyjątkowo dla Ciebie nowe łącze do serwisu (https://protlumaczenia.pl/oferta/rodzajeobslugiwanych-tlumaczen/tlumaczenia-certyfikatow-technicznych-online/). Tam znajdziesz wiele przydatnych wiadomości na powyższy temat.

Witryna główna YouTube posiada sporzej obserwatorów aniżeli najlepszy serial w dobrym czasie antenowym. 9,42 mln użytkowników miesięcznie wchodzi na stronę główną serwisu, co gwarantuje mu pierwsze miejsce wśród innych witryn informacyjnych. YouTube jest też 2 wyszukiwarką w Naszym kraju, zaraz po gigancie

Stal i granit – potężne materiały w domowej kuchni

Autor: DEANTE
Źródło: DEANTE
Youtube w Polsce dziś to już nie jedynie śmieszne materiały oglądane przez nastolatków. To też fachowe kanały tematyczne, firmowe, klasyka polskiego kina bądź fachowe materiały edukacyjne. Najogromniejszą grupą docelową będą osoby w wieku 25-34 lata a także 35-44. Aż milionów ludzi na YouTube to grupa w wieku 25-44 lat. Kolejnym znanym serwisem internetowym będzie Snap Polska. Snapchat szturmem zdobywa rynek mediów społecznościowych stając się rywalem dla Facebooka oraz Instagrama.

Wyjątkowa aplikacja zaistniała w 2011 roku, a już w maju 2014 użytkownicy przesyłali 700 milionów Snapów dziennie.

Mamy zamiar Cię zachęcić do następnej strony, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo specjalistycznych informacji. Nie zwlekaj i po prostu kliknij stronę (http://www.poldannet.pl/pl).

Od samego początku Snapchat notuje fantastyczny wzrost popularności. Obecnie korzysta z niego ponad 100 milionów czynnych użytkowników, którzy generują siedem miliardów wyświetleń dziennie.