Dzisiejsze telefony okazują się bardzo delikatne oraz łatwo się niszczą, zabezpiecz swój aparat specjalną folią

Współczesne telefony komórkowe przeważnie zostają wyposażone w spore ekrany lub bazują na technologii dotykowej i calutkie są wielkim ekranem. Przez to stały się dużo delikatniejsze oraz bardziej zagrożone porysowaniem, niż wcześniej spotykane modele. Warto ochronić telefon przed usterką, żeby radować się jego dobrą formą oraz pięknem.

zobacz więcej

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma telefonów odpornych na rysowanie

Chociaż producentom telefonów zdarza się zachwalać swoje modele, iż posiadają one ekrany odporne na zarysowania, nie jest to do końca prawdą. Ekran aparatu telefonicznego jest bardzo delikatny, a ryski robią się naprawdę nietrudno. Codzienne wykorzystywanie telefonu, nie tylko do komunikacji, ale również do przeglądania sieci, oglądania filmików bądź słuchania muzyki, gwarantuje mnóstwo możliwości uszkodzenia ekranu. Starczy tylko włożyć telefon do torebki i zahaczyć o ostrzejszy kant, a na ekranie pojawi się szpecąca rysa. Na szczęście aparaty można ochraniać przed takimi sytuacjami, sięgając po dobrą folię lub kaburę ( do Nokia Lumia 735).

Znajdź sposób na zabezpieczenie swojego telefonu

Codziennie użytkowany aparat powinien zyskać odpowiednią ochronę w formie futerału. Powodzeniem pośród właścicieli smartfonów oraz innych telefonów dotykowych cieszy się także folia na telefon (folia na telefon na etuo.pl). Przyklejona na ekranie folia efektywnie chroni aparat przed zarysowaniem i zabezpiecza go. Odpowiedniej klasy dodatki nie wpływają na czytelność ekranu, nie zmniejszają wygody stosowania telefonu i nie niszczą szyby. Aby jednakże cieszyć się świetną formą własnego aparatu, należy decydować się na ochronę naprawdę doskonałej jakości.

Smartfon

Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wybrać folię na telefon?

Istnieje sporo typów folii ochronnych na telefon. Różnią się one zastosowanym tworzywem i wartością. Tańsze folie kosztują parę złotych, ale spotkać można akcesoria w cenie kilkudziesięciu złotych. Coraz większą popularnością cieszą się folie z klejem silikonowym, lecz ciągle można spotkać też przedmioty z klejem arylowym. Przy wyborze folii trzeba upewnić się, że do produktu(polecamy produkcja etykiet) została dołączona ulotka z instrukcją obsługi. Bez niej właściwe umieszczenie zabezpieczenia na aparacie staje się niemal niemożliwe, potrafi sprawiać spore problemy, szczególnie osobom, które robią to po raz pierwszy.