Banery reklamowe – jak odbywa się ich produkcja oraz czy są dobrym wyjściem?

Baner reklamowy to materiał, który w reklamie zewnętrznej robi sporą karierę dzięki wyposażeniom umożliwiającym druk wielkoformatowy jak również odpowiednim tuszom solwentowym. Charakteryzuje się dużą trwałością na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.

reklama

Autor: Riccardo Cervelli
Źródło: http://www.flickr.com
Jest też najtańszą formą reklamy. Dzięki swoim właściwościom perfekcyjnie nadaje się do stosowania na zewnątrz.

Posiadacze firm produkujących banery reklamowe oferują produkty zarówno dla placówek jak i osób prywatnych. Artykuł jest sporządzany na budulcu o powiększonej jakości, a odbitka w pełnym kolorze. Podwijane krawędzie udoskonalą pracę w czasie naklejania, oczka za to występują co około 50 cm. Kiedy kreujemy zlecenie na banery reklamowe (przejdź na stronę) musimy pamiętać, iż minimalny gabaryt to 1 metr kwadratowy. Jest on całkowitą jednostką rozliczeniową. Do wyboru mamy pomimo tego dużo szerokości : 100, 150, 200 oraz 300 cm. Jeśli pewien z boków zamawianego banera jest dłuższy od szerokości którejkolwiek z rolek to występuje wymóg zgrzania dwóch albo więcej brytów. Jeśli nie jest się pewnym po zliczeniach jaką wysokość zamówić, przystaje skierować się do salonu stacjonarnego albo napisać e-mail do marki zajmującej się takimi sprawami. Fachowcy pomogą nam w dobraniu właściwego typu, który będzie odpowiadał naszym potrzebom. Przedsiębiorstwa wystawiają zwykle faktury VAT, jednak w ich ofertach w większości wypadków obecny jest również kilka rodzajów dostaw. Da się odebrać baner indywidualnie w salonie stacjonarnym , albo też zdecydować się na przesyłkę – Pocztą Polską lub przy pomocy firmy kurierskiej.

promocja

Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Przechodząc ulicą w mniejszym względnie większym mieście można dostrzec mnogość reklam. Najpopularniejsze są te naklejane, gdyż można łatwo zamontować je na szybę czy też samochód. Firm trudzących się produkcją rzeczy takich jak banery (polecamy: tworzywa sztuczne sklep) reklamowe jest coraz więcej, z tej przyczyny też ceny są coraz bardziej atrakcyjne dla użytkowników. Do tego oferują nam oni pomoc przy wyborze dobrego rozmiaru czy modelu baneru.