Cegły w ostatnich latach powróciły do łask i nie chodzi o surowiec do budowy domów, ale o pierwiastek dekoracyjny niemal do każdego z wnętrz w mieszkaniu

Cegły w ostatnich latach powróciły do łask i nie chodzi o surowiec do budowy domów, ale o pierwiastek dekoracyjny niemal do każdego z wnętrz w mieszkaniu

15 kwietnia 2019 Off By admin
W przeszłości cegły kojarzyły się wszystkim tylko i jedynie z materiałem do budowy. W dzisiejszych czasach świat się przeobraża, a wraz z nim moda. Nadeszły lata, kiedy imitacja cegły na ścianie wydaje się upragnionym efektem wewnątrz pomieszczenia.

prezent

Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
kowalstwo

Autor: Lennart Tange
Źródło: http://www.flickr.com
Cegła ozdobna jest już elementem spotykanym w łazienkach, kuchniach, pokojach sypialnych czy salonach, informacje o niej – . Nikogo już nie dziwi wrażenie nieukończonej budowy. Odwrotnie – obecnie jest to efekt przemyślany i przez wiele osób upragniony. Cegła ozdobna może imitować cegłę postarzałą i wtenczas nazywa się ją retro-cegłą. Może mieć również różne kolory – często kupowane to czerwony lub biały. Istniejące firmy produkują ją manualnie lub w najnowocześniejszych fabrykach.
Źródło

Autor: ell brown
Imitacja cegły na ścianie jest także niezwykle lubiana przez restauratorów. Najnowsze trendy zezwalają stosować cegłę ozdobną w pomieszczeniach niewielkich i większych, w wykwintnych i drogich restauracjach, ale również małych i osiedlowych kafejkach. Cegła (www.infinitex.pl/cegly-izolacyjne/) jest bardzo uniwersalna i ciepła w odczuciu, że bywalcy takich miejsc wspaniale się tam czują i mają ochotę do nich powracać. Czują się w nich bez ogródek po prostu jak u siebie. Na takich murach można powiesić lustra lub portrety. Nawet zostawienie muru bez jakichkolwiek ozdób nie będzie odstraszać oka, ponieważ cegła ozdobna jest zdobieniem samym w sobie.

Cegła jest bardzo odpornym materiałem, zatem także jako ozdoba będzie nam służyć przez długie lata. Jeśli zbrzydnie nam się jej kolor, w każdej chwili możemy ją przemalować i przeistoczyć w inną dekorację.

Wejdź na ten odnośnik oraz zobacz więcej (http://www.alternatywa.info.pl/blog-poradnik-porady-o-fotografii/) szczegółowych wiadomości dotyczących prezentowanego tu tekstu. Na pewno jest on bardzo atrakcyjny.

/J]