W których miejscach wskazane jest umieścić reklamę na telebimie, by dostarczyła ona oczekiwany rezultat?

Reklamy na telebimach są współcześnie jedną z bardziej słynnych i często użytkowanych form reklamy, bo wśród wielu innych typów reklam właśnie te charakteryzują się największą skutecznością. Telebim to spory ekran ledowy, na którym wyświetlane są rozmaite reklamy. Dzięki użyciu dzisiejszej technologii obraz, jaki jest emitowany na telebimach charakteryzuje się wielką wyrazistością, jest klarowny i przejrzysty co sprawia, iż dobrze widać go nawet z dalekiej odległości.

Telebim

Autor: vikkiq
Źródło: http://www.flickr.com
Mało tego nie da się ukryć, iż ekran, na którym nieustająco wyświetlane są jakieś kolorowe obrazy znacznie bardziej przyciąga wzrok oraz uwagę innych ludzi, aniżeli inne typy reklam, takie jak na przykład mniejsze billboardy czy plakaty. Niemniej jednak, by reklama na telebimie przyniosła jeszcze lepsze wyniki ważne jest jej odpowiednie umieszczenie. Najlepiej ulokować reklamę na telebimach w miejscach, gdzie regularnie znajduje się wiele ludzi. Do takich miejsc należy na przykład rynek w centrum miasta, okolice galerii handlowych i notorycznie odwiedzanych marketów lub wielokrotnie odwiedzane ulice i autostrady.

Na przykład wybornym miejscem na zlokalizowanie telebimu w Krakowie będzie telebim kraków rondo grzegórzeckie – Medas Media. Rondo Grzegórzeckie jest często uczęszczanym rondem, bowiem znajduje się ono w decydującym centrum miasta, dlatego każdego dnia porusza się tam masa wozów. Telebim mieszczący się w tej okolicy bezsprzecznie nie zdoła pozostać niezauważony.

Reklamę na telebimie powinno się zlokalizować w kilku miejscach, nie tylko w jednej lokalizacji, bo wówczas będzie ona miała większy zasięg a oprócz tego dojdzie do większej liczby osób. Należałoby pamiętać, że każda osoba jest przypuszczalnym Klientem, zatem jeżeli reklama zamów litery 3d w Krakowie trafia do dużej liczby osób to istnieją większe szanse na to, iż wzbudzi ona większe zaciekawienie. Twój artykuł albo reklamowana usługa trafi więc do szerszego grona Klientów.