Jak załatwić transport gości

Jeśli bierzemy ślub i organizujemy wesele powinniśmy naszym gościom zagwarantować wspaniałą zabawę i maksimum wygody, by mogli razem z nami cieszyć się tym wspaniałym dniem.

Gdy zapraszamy rodzinę i znajomych z innych miast jest to niezwykle ważne, bo przyjazd na tę okazję z pewnością wiąże się dla nich z właściwym zaplanowaniem dnia i transportu – tutaj z pomocą przychodzą busy kraków.

Busy Kraków

Źródło: www.minitrans-busy.pl

Na początku musimy pomyśleć o noclegach. Wszyscy przyjezdni goście muszą mieć zagwarantowane miejsce w hotelu, żeby mieli możliwość po przyjeździe chociaż przez moment odsapnąć, przebrać się i przygotować. Nie muszą to być wielkie i drogie apartamenty, wystarczy by każdy gość miał dla siebie łóżko, możliwość kąpieli i zostawienia gdzieś swoich rzeczy. Jeżeli nasze wesele organizowane jest w restauracji hotelowej nie będzie z miejscami żadnego kłopotu. Jeśli organizujemy imprezę w miejscu, które nie ma bazy noclegowej znajdźmy coś niedaleko lub zagwarantujmy gościom transport do hotelu. Najlepiej w tym celu wynająć auto, doskonale nadają się busy.

Wystarczy tylko wyszukać w Internecie na przykład hasło „wynajem busów Kraków”, aby bez kłopotu znaleźć firmę, która zapewni naszym gościom wygodny dojazd do hotelu po zabawie. Pamiętajmy także o zawiezieniu gości z Urzędu Stanu Cywilnego czy kościoła na miejsce przyjęcia. Zwykle nikt nie ma takiego farta, żeby ślub i wesele odbywały się w bezpośredniej bliskości i żeby noclegi dla gości również były w odległości chwili marszu. Najczęściej trzeba trochę się poprzemieszczać. Nie będzie jednakże wielkim problemem zorganizowanie transportu dla gości. Jeżeli chodzi o busy kraków jest miejscem, gdzie wyszukamy niejednego przewoźnika.

Dołóżmy starań by tę sprawę załatwić już na kilka dni przed ślubem. Będziemy spokojni o to, że wszyscy nasi bliscy przyjadą na miejsce, nie będziemy się denerwować tym, że ktoś nie ma transportu i trzeba go będzie umieścić w czyimś samochodzie. Nie warto tego typu sprawami powiększać przedślubnego rozgardiaszu. Znajdźmy firmę trudniącą się przewozem ludzi, podpiszmy umowę, wynegocjujmy cenę, ustalmy godziny, w jakich transport (zobacz transport drobnicowy) będzie potrzebny i nie przejmujmy się tym już więcej. Dobrze jest dzień przed ślubem zadzwonić do firmy przewodnikowej i upewnić się, że wszystko jest ustalone, że nasza rezerwacja nigdzie nie zaginęła itp. Zapewnienie dojazdu nie jest trudne, a Internet będzie przy tym niezwykle pomocny. Proste hasło „przewóz osób Kraków” rozwiąże problem z dojazdem gości na nasze przyjęcie weselne i będziemy mogli cieszyć się tą chwilą w obecności wszystkich bliskich osób.

Źródło: Minitrans-busy