PIT za 2013 – to naprawdę łatwe!

PIT za 2013 – to naprawdę łatwe!

21 września 2018 Off By k.s.
Atutów sieci Internet można by wymieniać bez liku, jedną z tych istotniejszych jest załatwianie wielu czynności bez konieczności wychodzenia z domu. Jedną z takich ważniejszych czynności jest coroczne wypełnianie deklaracji PIT.

Kupno walut przez internet

Autor: istock.com
Źródło: istock.com

To banalnie łatwe, uzupełnianie deklaracji może Państwu zająć nawet 5 minut i nie muszą się Państwo nawet znać na prawie podatkowym. Wystarczy zainstalować sobie najświeższą wersję oprogramowania, wprowadzić dane i wysłać formularz do urzędu. Brzmi banalnie? I takie właśnie to się dzieje – odpowiednia strona!

Platforma jest adresowana jednocześnie dla laików podatkowych jak i wysoko wyszkolonych księgowych. Obojętnie, kim będzie osoba uzupełniająca deklaracje, ostatecznie i tak będzie szczęśliwa z wyniku własnej pracy. Intuicyjna i banalna obsługa deklaracji oraz wskazówki systemu nie pozwolą na zrobienie błędów podczas uzupełniania danych. To system koordynuje to aby podatek od dochodów osobistych a także jego załączniki były stale aktualne, czyli zgodne z bieżącymi przepisami w kraju. Nawet, jeśli deklarację wypełnia osoba znająca się na prawie podatkowym to i tak ma ten komfort, że jest asekurowana przez system, który jest non stop aktualizowany.

W związku z tym, że wysłanie pit odbywa się bezpośrednio po jej uzupełnieniu przez internet, to jedynym sprzętem, jaki potrzebujemy jest laptop z dostępem do internetu. A taki posiadamy w swych domach, w związku z tym rozliczenie się za poprzedni rok, może odbywać się w zaciszu domowym, bez wychodzenia z domu, bez oczekiwania w kolejce na poczcie czy też w urzędzie. Nawet, jeśli przyjdzie nam wypełnić deklarację na ostatnią chwilę, to nie ma z tym też trudności, wysłanie deklaracji do systemu e-deklaracje przebiega wyjątkowo sprawnie. Szerzej jeśli chodzi o program PITAX do poczytania na