Gry planszowe

Ostatnimi czasy gry planszowe strategiczne, kooperacyjne czy rodzinne zdobywają serca nie tylko dzieci, ale też nieraz serca dorosłych. Razem podbijają księstwa, pokonują potwory, zdobywają niezbędne zapasy i skarby czy wymieniają się produktami na średniowiecznych szlakach handlowych.

Autor: Parker

Gry planszowe obecnie przeżywają renesans

Gry planszowe to genialny sposób na zagospodarowanie wolnego czasu z paru przyczyn: edukują, rozwijają wyobraźnię, słownictwo, szybkość, twórcze myślenie, uczą zdrowej konkurencji, a w szczególności są świetną rozrywką. Ich oczywistym atutem jest to, że można zabrać je ze sobą na familijny piknik czy na wczasy, ponieważ są bardzo poręczne. To na pewno dobra opcja i lepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie wiedzą jak zorganizować sobie czas bez gier komputerowych.

Gra planszowa - Qwirkle

Źródło: http://www.planszoweczka.pl/

Rozrywka dla pociech i dorosłych

Gry planszowe dziecięce bez wątpienia są najlepiej kojarzoną kategorią gier. Dla większości ludzi bardziej kojarzą się z zabawą dla dzieci lub młodzieży. Nic bardziej mylnego. Obok [propozycji dla dzieci wybrać można spośród licznych pozycji gry dla dorosłych. Trudno wyobrazić sobie przecież pierwszoklasistę grającego w np.

Sprawdź ten artykuł, to też jest świetny artykuł (https://sklepnumizmatyczny.pl/kontakt/) przedstawianego zagadnienia. Nie zwlekaj i kliknij a na pewno się nie zawiedziesz.

Grę o Tron (grę ze skomplikowaną mechaniką i rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in. dworskich intryg) nie wspominając nawet o grach erotycznych.

Ucz się biznesu grając

Wiele się od niedawna mówi się o wadze strategicznego myślenia w biznesie. Istnieje wiele firm oferujących szkolenia wyrabiające nawyk strategicznego myślenia. Zazwyczaj za swe usługi wymagają wysokich kwot. A wystarczy podarować dziecku grę bitewną. Niech obmyślanie planów będzie nawykiem, który zaprocentuje.