Siedemdziesiąt pięć tysięcy ludzi każdego dnia patrzy naszą ofertę, czyli w jaki sposób skutecznie reklamować się w Koninie

Od dawna wiadomo, że najskuteczniejsza promocja to taka, którą rejestrujemy przypadkiem, na przykład oczekując na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji świetlnej. Jak choćby w Koninie, przy ruchliwej ulicy Kleczewskiej.

Umocowany tam ekran, należy do firmy posiadającej sieć telebimów w miejscowości. Ten przy skrzyżowaniu na Kleczewskiej jest szeroki na 5 metrów, a jego wysokość wynosi cztery metrów. Bez szwanku pracuje także przy wyjątkowych warunkach pogodowych – od – dwudziestu stopni aż do sześćdziesięciu stopni na plusie. Zamocowano go przy jednym z najważniejszych skrzyżowań w Koninie, przez które każdego dnia przemieszcza się blisko 75 tysięcy ludzi.

Musisz udzielić sobie odpowiedzi na pytanie, czy informacje, które opisują prezentowany temat, są wnikliwe. Jeśli nie, to przejrzyj treść, która zawiera ważne wiadomości.

To także miejsce przecinania się najgęściej zaludnionych dzielnic miasta.

telebim reklamowy LED

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl

W bliskim sąsiedztwie znajdują się różne agencje usługowe, motele, sklepy, banki, ale również urzędy, szkoły, przedsiębiorstwa i kościoły. Sieć telebimów posiada w mieście z kolejnego ekranu, który umocowany jest przy wjeździe do miasta, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 25. Na obydwóch telebimów wyświetlane są spoty reklamujące m.in. różne sklepy, knajpy, szkół i gabinetów lekarskich. Jak uważają właściciele telebimów, na reklamy każdego dnia patrzy aż 75 000 mieszkańców Konina. Jeśli chcemy zobaczyć, jak prezentują się ekrany, wpiszmy w wyszukiwarce internetowej sekwencję „telebim Konin Kleczewska”. W sekcji graficznym opublikowane są jego zdjęcia, a w sekcji map – precyzyjna lokalizacja oraz trasa dojazdu.

Ta forma komunikowania za pośrednictwem telebimów jest zatem szczególnie dogodna dla reklamodawców. Co powinniśmy zrobić, aby nasz film reklamowy był pokazywany na ekranie? Wystarczy odwiedzić Medas-Media. Po wprowadzeniu w wyszukiwarce frazy „telebim Konin Kleczewska” zostaniemy przekierowani na stronę jego właściciela. Opublikował na niej precyzyjne specyfikację ekranu oraz warunki nawiązania współpracy. Należy się na nią zdecydować, jeżeli poszukujemy efektywnego sposobu reklamy. Nasze spoty wyświetlane na telebimach, dotrą aż do 75 000 mieszkańców miasta Konina, a krótkie materiały wideo na dłużej zapadną w pamięci, niż nawet najbardziej oryginalne materiały graficzne.