Zaproszeni goście na weselu

Zaproszeni goście na weselu

21 września 2018 Off By admin
Wrocław stał się w ostatnim czasie wielką aglomeracją, gdzie planują zacząć własne dorosłe życie zaprzestający edukację studenci. Ponieważ zamierzają tam osiedlić się najczęściej młodzi ludzie kończący uczelnie, ich czas przyszły wiąże się z tym rozwijającym się miastem.

Telefony

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Na ogół bywa tak, że pary jednoczą się ze sobą już w trakcie edukacji na uczelniach. Wtedy postanawiają wspólnie przejść przez życie.
Jeszcze przed rozpoczęciem wesela Wrocław młodzi mają Zadanie zadbać o to, ażeby członkowie ich rodzin zapoznali się jeszcze przed przysięgą. Zaproszeni biesiadnicy muszą zaświadczyć osobisty udział w weselu . Jeżeli jednak owego nie poczynili i para młoda nie wie, jak dużo osób przybędzie do domu weselnego, winna przygotować miejsca i nakrycia stołu dla wszystkich proszonych. Kompanów jest możliwość przestawiać partnerowi, lub kobiecie nawet w momencie, gdy składają nam obojgu życzenia. Najpierw panna młoda przedstawia kolejno własną familię i kolegów, powiadając o każdym parę miłych słów. To, w jaki sposób biesiadnicy pozostaną posadzeni przy stole ślubnym, jest zależne przede wszystkim od układu i zestawienia stolików. Dla nowożeńców przeważnie zajęte jest miejsce pośrodku sali weselnej. Należy mieć na uwadze, ażeby nie faworyzować żadnej z rodzin. Krewnych panny młodej jest możliwość wskazać miejsce siedzące po jednej stronie stolika, a pana młodego po drugiej. Każda z rodzin ma możliwość posiadać własny stół. Nestorzy powinni siedzieć bliżej pary młodej, a dopiero za nimi osoby młodsze, koledzy.

Wybór ślubnego menu należy do pary młodej. Restauracje, bądź domy weselne, w których planowane jest przyjęcie weselne, z reguły przedstawiają parze młodej swoją propozycję weselnych potraw.