Z jakiego powodu we francuskich samochodach częściej w Polsce niż w kraju nad Sekwaną psuje się tylna belka Peugeot 206?

Nie należy być mężczyzną, aby znać atuty oraz wady aut francuskich. Do pozytywów bezdyskusyjnie zalicza się bardzo znaczny luksus podróżowania, czyli cisza obecna w środku pojazdu oraz komfortowe miękkie zawieszenie.

Do mankamentów z pewnością zaliczyć można w regule ten sam argument, czyli podwozie.
osiedle

Autor: Mermaid Properties
Źródło: Mermaid Properties
Jednak dlaczego tak jest? Dlaczego zawieszenie we francuskich samochodach to równocześnie korzyść jak i wada? Otóż idzie o to, że we Francji trasy są równe jak stolik, poprzez co wytwórcy samochodów mogą sobie pozwolić na zapewnienie większego komfortu swoim interesantom. A skaza? Cóż, francuskie samochody bezdyskusyjnie nie były stworzone stricte na polski rynek. Przeto na naszych drogach wiele częściej niż w kraju nad Sekwaną niszczy się tylna belka Peugeot 206. Jest to tego typu część, jaka przenosi różne obciążenia, ale ma też swoje krańce. Niemniej wszakże nawet właściciele takiego francuskiego samochodu, w jakim awarii uległa tylna belka Peugeot 206 nie powinni być zbyt zmartwieni.
lekarz

Autor: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
To należy żałować, że względnie częsta awaria, dlatego członkowie personelu stacji renowacji znakomicie znają ten kłopot i są w stanie niezwykle szybko go wyeliminować. Dodatkowo kwestię ułatwia fakt, iż tylna belka Peugeot 206 jest stosunkowo łatwa w zamianie. Wykwalifikowani pracownicy poradzą sobie z takową awarią w trakcie maks. kilku godz.. Naturalnie pod warunkiem, że posiadacz auta uprzednio na taki termin się umówi.

Warto również powiedzieć, że koszt wymiany takiego części jak tylna belka Peugeot 206 będzie niższy, jeśli właściciel samodzielnie wymontuje ją ze swojego auta.