Troska o  bezpieczne jeżdżenie własnym samochodem

Troska o bezpieczne jeżdżenie własnym samochodem

3 września 2021 Off By admin
Każdy rozważny właściciel auta wie, że aby bezpiecznie nim jechać, trzeba o niego zadbać.
Auta z Francji od lat są znane jako jedne z najbardziej porządnych pojazdów.

odnośnik do www

Autor: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Postęp technologiczny w owym kraju jest bardzo zauważalny, co w dużym stopniu odbija się na motoryzacji. Posiadacze pojazdów francuskiej produkcji winni szczególną uwagę zwrócić na jakość tylnej belki.

Zaaferowały Cię wiadomości zamieszczone w tym serwisie? Jeśli tak, to kliknij tutaj oraz odkryj stronę (http://www.programylojalnosciowe.pl/aktualnosci/program-lojalnosciowy-kruk/), która również Cię się spodoba.

Objawy dysfunkcji to popiskiwanie i skrzypienie z okolic tylnego zawieszenia. Gdy wada wzmaga się, oznaki stają się widoczne i już ciężko ich nie zobaczyć. Wóz zaczyna się kiepsko kierować, odpowiada na delikatne skręcenia kierownicą, a z okolic tylnego zawieszenia dochodzą wyraźne hałasy.

Figurka 3d

Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Belka skrętna jako podejście standardowe dla większej części francuskich samochodów ma dużo zalet, ale też defekty, które dopadają następnych użytkowników owych samochodów. Rutynowa wymiana łożysk to niedrogi sposób na długie życie zawieszenia. Tylna belka CITroen Berlingo posiada kiepski punkt w postaci łożysk igiełkowych, na których wspierany jest sworzeń wahacza. Pierwsze stadium zużycia łożysk nie daje prawie jakichkolwiek symptomów, jakie zdołałby odnotować właściciel.

To przykuwający wzrok post, jednak oprócz tego zgłąb również inny zbliżony i równie niebanalny wpis – my zalecamy to opracowanie.

Wtedy wystarczy rozmontować belkę, co ponadto nie zawsze jest nieodzowne, i wymienić łożyska.

Citroen Berlingo jest autem osobowo-dostawczym, jakie jest bardzo popularne na polskim rynku, lecz jako auto ciężarowe.

Części do takiego modelu dostępne są praktycznie od ręki w każdej hurtowni motoryzacyjnej. Na szczęście w naszym kraju są serwisy, jakie zajmują się fachową regeneracją, reperacją tylnej belki w takich autach.