Obroże dla pupili, czyli czego to ludzie nie wymyślą

Przechodząc na ulicy obok ludzi spacerujących z psami nie da się nie zaobserwować lśniących na szyi zwierzaków obroży. Niegdyś były zakładane zwłaszcza dla zabezpieczenia przed pchłami ewentualnie po to, aby móc o co zaczepić smycz. Czy w dalszym ciągu tak jest?

psy

Autor: Heather
Źródło: http://www.flickr.com

Nowatorskie gadżety dla pupili niejednokrotnie przechodzą nasze oczekiwania (online). Grające gryzaki, które mogą nawet powtórzyć szczekanie albo komendę właściciela, wielobarwne ubranka lub też dla najogromniejszych zmarzluchów uniformy zimowe z futerkiem – to zaledwie jedne z wielu gadżetów dla naszych ukochanych pupili. Najogromniejszą furorę jak dotychczas robią obroże dla psów. Dlaczego? Może uzasadnieniem jest ich ogólnodostępność i koszt. Kiedy zdecydujemy się na prostsze typy możemy zauważyć, iż w żadnym wypadku nie są one bardzo kosztowne.

Najtańsze to te wytworzone z taśmy, szyte, a regulacja ich wielkości gwarantuje przystosowanie wielkości tegoż gadżetu do obwodu szyi szczeniaka. Ich ceny wahają się od plus minus 20 do 30 złotych.

Czy rozważana tematyka głęboko Cię zaintrygowała? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik, a tam zobaczmy także (https://interauto.com.pl/samochody-ciezarowe-czesci/chlodnica-powietrza-intercooler/) podobne teksty.

Kolejne całkiem osiągalne są obroże dla psów utworzone z ekoskóry, są różnie ozdabiane, wybitnie subtelnie wyglądają na pupilu, nie ważne czy jest on wielki czy też nie. Nabędziemy je w cenie od 40 złotych. Najdroższe dotychczas przystępne bezproblemowo na naszym rynku są te zrobione z prawdziwej skóry, ceny rozpoczynają się od 60 złotych, a dosięgają niekiedy 200.

Jeśli chodzi o modele zdobień na tychże dodatkach dla psów, potrafimy swoim pociechom zafundować gadżet niemalże w każdym odcieniu, jakim chcielibyśmy. Pragnąc poszczególnie odznaczyć zwierzę, można zafundować przyporządkowany grawer, zdarzają się jednak także okoliczności, iż właściciel chce, aby na obroży widniało jego imię, nie psa. Gdy lubimy błyskotki – nic utraconego, gdyż obroże dla psów są też z dodatkiem kryształów – . W zależności od ich liczby cena takiego elementu waha się w obrębie od 70 do nawet kilku tysięcy złotych!

Dla statystycznego człowieka to jednak delikatna przesada wydawać taką liczbę funduszy na naszyjnik na szyję psa. Jednakże są także przydatne funkcje, oprócz tych designerskich, w tego typu bonusach dla pupili, jakimi są obroże dla psów. Można bowiem wbudować chip , który umożliwi nam kontrolowanie na GPS-ie naszej pociechy, zapobiegać ma to prawdopodobnym zaginięciom zwierząt. Taki gadżet to jednak już kosztowna rzecz, nie wszyscy mogą sobie na nią „od zaraz” zezwolić.

psy

Autor: michimaya
Źródło: http://www.flickr.com

Każde zwierzę wiąże się z wydatkami, poczynając od pożywienia , kończąc na gadżetach. Obroże dla psów zapewniają nam bezpieczne wyprowadzenie pupili na przechadzkę, aczkolwiek kolekcjonerzy mogą nie zadowolić się zwyczajną taśmą, będą chcieli mieć coś niespotykanego. Właśnie dla nich produkowane są kolorowe, z przeróżnych półproduktów oraz z dżetami bądź kryształami. Pamiętajmy jednak, iż parę tysięcy złotych wydanych na obrożę to niezwykle dużo pieniędzy, zatem we wszystkim przystaje kierować się zdrowym rozsądkiem.