Na co powinno się zwracać uwagę w czasie wybierania ofert last minute?

Aby wybrać korzystną propozycję w biurze turystycznym, powinniśmy korzystać z wyszukiwarki takich turystycznych propozycji. Odnalezienie niezwykle ciekawej oferty urlopowej w otaczającym nas gąszczu przeróżnych propozycji jest niestety niezwykle czasochłonne.

Z jednej strony bardzo zależy nam na jak najniższej cenie wycieczki, ale z innej strony chcemy również wybrać to, co jest dla nas najbardziej interesujące. Analizy ofert last minute proponowanych przez wiele biur podróży, pomoże nam dokonać właściwy internetowy serwis gromadzący tego typu oferty w jednym miejscu. Takie porównywarki pozwolą nam na wyszukanie ciekawych ofert wedle interesujących nas kryteriów. Moglibyśmy łatwo uzyskać interesujące propozycje, które będą dostosowane do naszych oczekiwań. Touroperatorzy coraz częściej zmniejszają opłaty ofert last minute. Robią to im bliższy jest termin wycieczki tak, żeby zdążyć je skutecznie odsprzedać.
darmowy

Autor: Future PR
Źródło: Future PR
Oferty typu last minute znajdziemy w wielu różnych biurach podróży. Przy wybieraniu powinniśmy zwrócić uwagę na standard hotelu czy też wyżywienie. Tutaj mamy do wybrania typ Bed Only, zatem bez zaprowiantowania, BB, zatem śniadania, Full Board, czyli pełne menu, Half Board, zatem 2 dania oraz AI, czyli wszystkie posiłki w cenie. Powinniśmy również zwracać uwagę na ilość dni pobytu czy cenę za osobę. Tak samo istotna jest kwestia lotniska czy też miejsca, które nas interesują i opiekę prawną.

Czytając umowę trzeba zwracać uwagę, czy jest tam obecny określony standard hotelu, jego lokalizacja i ilość czy rodzaj poszczególnych posiłków. Powinien być tam także przedstawiony środek transportu. Dobrym pomysłem jest zwrócenie uwagi na klauzulę odnoszącą się do zmian w programie wyjazdu.