Zima jest takim okresem w naszym kraju, gdy chcemy wyjechać gdzieś daleko, gdzie jest gorąco oraz są piaszczyste plaże

W czasie zimy w kraju nad Wisłą często chorujemy i cierpimy z powodu depresji. Powodem tego wszystkiego jest pogoda – mrozy oraz zbyt mało słońca.

Wobec tego należy zaszaleć i polecieć na drugi koniec świata, aby cieszyć się słońcem i wodą.
egipskie piramidy

Autor: montager
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli śni nam się wynajem toalet przenośnych łódź gdzieś daleko, to może trzeba pomyśleć o Ameryce Łacińskiej albo Środkowej. Koniecznie musi być tam ciepło, gdyż pragniemy leżeć na plaży Morza Karaibskiego. Jeśli interesuje nas ten kontynent to może warto pomyśleć o jakiejś wyspie. Jeśli zauroczyła nas Kuba wycieczki do tego raju na ziemi są dobrym zamiarem . Kuba to piękny kraj, gdzie spotkamy uśmiechniętych ludzi i spróbujemy pysznego jedzenia.
Jeśli rozumiemy język hiszpański i pragniemy popróbować rozmowy w tym języku, to na pewno trzeba udać się prawie do wszystkich krajów Ameryki Południowej. Jednym z tańszych kierunków jest Kolumbia. Kraj wciąż nieodkryty przez naszych rodaków, wobec tego będzie to najlepsze miejsce dla Ciebie, jeżeli nie cierpisz wybierać popularnych wyjazdów. Jeżeli podejmiesz decyzję, że Twoim następnym kierunkiem podróżniczym będzie Kolumbia pogoda w tym kraju zapewne Cię nie zawiedzie (kiedy jechać do Kolumbii). Jeżeli chcesz tam wybrać się, żeby wylegiwać się na piasku Morza Karaibskiego, to prawie każdy okres będzie dobry, bo kraj jest w strefie równikowej.

Jednak jeżeli podoba Ci się eskapada w góry, to nie zapomnij o ciepłych ciuchach, ponieważ przy dużej wysokości temperatura drastycznie spada. Nawet dla Polaków może być tam często dość zimno.