Rewelacyjna alternatywa na czytanie większej ilości książek

Rewelacyjna alternatywa na czytanie większej ilości książek

23 stycznia 2021 Off By admin
Obecnie niestety coraz mniej osób czyta gazety. Mnóstwo profesorów bije na alarm, że dużo osób nie przeczytało w ciągu ostatniego roku ani jednej książki. Jeżeli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce bez wątpienia jest w wysoce opłakanym stanie. Jednakże z drugiej strony sporo osób korzysta z innych możliwości zaznajamiania się z nowymi książkami. Przede wszystkim zdecydowanie dużą popularnością cieszą się e-booki, czyli książki, które można wyświetlać na ekranie komputera lub na czytnikach. Te ostatnie są obecnie bardzo popularne – bez wątpliwości korzysta z nich wiele sporo osób, które codziennie dojeżdżają długo do pracy. Takie osoby zazwyczaj korzystają również z audiobooków, czyli pozycji w wersji audio. Zazwyczaj takie pozycje nagrywają znane osoby, co dodatkowo zwiększa popularność audiobooków.

zobacz nowego audiobooka lux perpetua tutaj

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
Ich sporą zaletą jest fakt, że można ich słuchać niemal wszędzie – wystarczy mieć ze sobą jedynie słuchawki i jakieś urządzenie do odtwarzania muzyki. Najczęściej audiobooki są sprzedawane w formacie mp3, dzięki czemu można je otworzyć i odsłuchać niemalże na każdym urządzeniu – dzisiaj nawet na telefonie komórkowym. Słuchanie audiobooków (polecana oferta) jest także mocno popularne przede wszystkim wśród osób, które uprawiają jogging. Jeśli do nich należysz, na pewno powinieneś spróbować odtwarzania audiobooków podczas biegu – jeśli włączysz audiobooka zamiast nudnej muzyki, na pewno będzie Ci się o wiele szybciej biegało. Serdecznie polecamy takie rozwiązanie. Czego można słuchać? Niemal wszystkiego. Obecnie księgarnie wydające jakąś książkę niemal zawsze oferują także możliwość zakupu jej wersji w formie audiobooka. Jeżeli chcesz nabyć audiobooka, ale nie wiesz, co wybrać, bez wątpienia polecamy Ci przede wszystkim pozycję Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem Lux Perpetua.

Intryguje Cię ta tematyka? Jeśli tak, to bez wahania kliknij tutaj – ta optymalna witryna (http://dominikkania.pl/) na pewno także będzie warta uwagi.

To fantastyczna i nader ciekawa powieść, która jest końcową częścią trylogii o wojnach husyckich. Obecnie książka ta jest tak mocno popularna, że w swojej ofercie ma ją niemalże każda księgarnia internetowa. Jeżeli będziesz chciał ją odszukać, po prostu wrzuć w wyszukiwarkę internetową hasło „lux perpetua audiobook”, a bez wątpienia uda Ci się znaleźć jakąś fajną promocję.