Tag: Niemcy

Niemcy

W czym może nam pomóc prawnik w RFN?

W czym może nam pomóc prawnik w RFN?
Członkostwo naszego państwa w Unii Europejskiej jak również bezpośrednie sąsiedztwo z niemieckim sąsiadem to główne powody dużego zainteresowania Polaków niemieckim rynkiem pracy. Zwiększa się również liczba polskich firm inwestujących u zachodnich sąsiadów. Związane z tym jest zwiększone zapotrzebowanie na usługi adwokatów znających się dobrze na prawie pracy. Coraz więcej kancelarii adwokackich oferuje swoje usługi w tym konkretnym zakresie. Są to zarówno adwokaci działający na terenie Niemiec jak i kancelarie mające siedziby na terytorium Polski. Kancelarie udzielają takich porad zarówno na rzecz pracodawców jak również na rzecz pracowników.
By admin 29 stycznia 2019 Off

Zadbajmy o wyższą produktywność w naszych przedsiębiorstwach!

Zadbajmy o wyższą produktywność w naszych przedsiębiorstwach!
Polacy są narodem, który na pewno ma wielkie wymagania – pragniemy nareszcie mieszkać w takim kraju, w którym będziemy mogli zarabiać odpowiednie pieniądze. Niewątpliwie marzymy także o tym by polska ekonomia, ale również wszelkiego rodzaju urzędy, np. skarbówka, charakteryzowały się wysokim poziomem. No dobrze, ale co robić, aby sytuacja Polaków o wiele szybciej mogła się poprawiać?
By admin 21 września 2018 Off

Zakładamy biuro tłumaczeń!

Zakładamy biuro tłumaczeń!
Małe biuro tłumaczeń to rewelacyjna sprawa! Przecież nie może być większą tajemnicą, że nawet jeżeli rośnie ilość Polaków, którzy bez żadnego problemu potrafią porozumiewać się w chociażby jęz. angielskim, to jednakże tak czy siak tłumacz będzie niezbędny. W takim razie porządny tłumacz w żadnym razie nie może skarżyć się na niewielką ilość klientów. To praktycznie na 100% pewne!
By admin 21 września 2018 Off